Denizli’de Gerekçeli İstifa

Spor/Sağlık 15 Eylül 2018 19:38
Videoyu Aç Denizli’de Gerekçeli İstifa
A
a

Alınan bilgilere göre Sarı kanaryanın Denizli'deki şubesinden yanlış bilgilendirmeden dolayı bazı görevi bırakma olayları meydana geldi. İşte detaylar...

http://www.denizli.bel.tr/
Ayrılışı ile alakalı yazılı bir açıklamada bulunan Tünay, Başkan Ali Koç’un bir programda yapmış olduğu konuşmaya dayanarak istifasını verdiğini ve orada kullanılan bilgilerden bazılarının doğru bazılarının ise yanlış olduğunu dile getirdi.

11 Eylül tarihinde Fenerbahçe’nin kendi televizyonuna çıkan Fenerbahçe kulübü başkanı Ali Koç yaptığı bazı açıklamalarda Hedef bir milyon üye projesinde Denizli şubesinin performansının düşük olduğu, şubenin kirasının ve çalışanlarının ücretlerinin kulübün kasasından karşılandığını ama buna karşılık şubenin hiç üye bulmadığını iddia etmişti.

Yanlış Bilgilendirme Var

Ali Koç’un bu açıklamalarından sonra istifasını veren Emrah Tünay, Ali Koç tarafından yapılan açıklamalarda şubenin giderlerinin kulübün kasasından karşılandığının doğru olduğunu ama Denizli Şubesi'nin hiç üye yapamadığı bilgisinin net bir şekilde yanlış olduğunu dile getirdi.

Açıklamasının devamında kulübün sicil kayıtlarına bakıldığında Denizli Şubesi'nin şimdiye dek yaptığı temsilciler ve kongre üyelerinin veri dökümlerinin yazdığnı vurgulayan Tünay, Başkan Ali Koç’a bu konu ile alakalı yanlış bir bilgilendirmenin yapıldığını, kamuoyuna yapılmış olan bu doğru olmayan bilgilendirmenin şahsını, şubedeki yönetimi, menfaat beklemeksizin projeye ve takıma her şartta destek vermiş olan üyeleri çok üzdüğünü, Başkan Koç’u yanlış bir şekilde bilgi verenleri şiddetli bir şekilde kınadıklarını bu yüzden kendilerinin yönetim olarak kulübün yeni yönetiminin şubeler ile alakalı tasarrufları ile alakalı önünü açmak için istifa kararı aldıklarını dile getirdi.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat