Denizli MHP Aday Adaylarını Basına Tanıttı

Denizli MHP Aday Adaylarını Basına Tanıttı

Milliyetçi Hareket Partisi Denizli İl Teşkilatı partiye müracaat eden 19 aday adayını tanıtmak için Dün Katipoğlu Düğün Salonunda şölen hazırladı

A+A-

MHP Denizli İl Teşkilatı aday adaylarını partililere ve basına tanıtmak için yaptığı organizasyonda Aday adayı Emin Haluk Ayhan hariç 19 aday adayını görücüye çıkardı.İl başkanı Yasin Ayhan'ın açılış konuşmasından sonra aday adayları alfabedik sıraya göre 5'er dakikalık sürede kendilerini tanıymaya çalıştılar.Kalabalık bir partili gurubunun takip ettiği toplantı saat 22.ye kadar sürdü...

MHP ADAY ADAYLARINI TANITTI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli İl Başkanlığı 7 Haziran’da yapılacak yerel seçimlerde partiye aday adaylığı müracaatı yapan isimleri düzenlediği toplantı ile kamu oyuna tanıttı.

Acıpayam asfaltı üzerindeki Katipoğlu düğün salonunda yapılan aday adayı tanıtım toplantısına partililer yoğun ilgi gösterdi.

TÜRKİYE’NİN MHP İKTİDARINA VE VATANSEVER KADROLARA İHTİYACI VAR

Tanıtım toplantısının açış konuşmasını yapan MHP İl Başkanı Yasin Öztürk, 7 Haziran’daki seçimlerin ülke geleceği açısından büyük önem taşıdığını belirterek, Türkiye’nin MHP iktidarına ve vatansever kadrolara ihtiyacı olduğunu söyledi. Teşkilat mensuplarında, özellikle kadınlardan çok çalışmalarını, kapı kapı dolaşmalarını isteyen Öztürk, “Ülkemizin gelmiş olduğu nokta bellidir. Bu şer ittifaktan milletimizin kurtulma zamanı gelmiştir. Cennetin yolu imandan geçer deyip rüşvetin yolunu imardan geçirenler hesap günü yaklaşmıştır. Bu da demokratik yollarla sandıkta olacaktır” diye konuştu.

“BU İKTİDARI DEĞİŞTİRECEK GÜCE SAHİBİZ”

Bu iktidarı sandıkta değiştirecek güce, yüreğe, bilgiye, birikime, tecrübeye sahip tek siyasi gücün MHP olduğunu kaydeden Öztürk, “7 Haziran Türk milletinin kurtuluş günüdür. Önümüzdeki süreç milletvekili adaylarını belirleme sürecidir. Bu süreçte 20 olan milletvekili aday adayı sayımız 7’ye düşecektir. Aday adayı arkadaşlarımızın her biri birbirinden kıymetlidir. Kim seçilirse seçilsin kendisi seçilmiş gibi sevinecek kadar ülkücü karaktere sahiptirler. Tüm adaylarımızın canla başla çalışmalarını bekliyorum. Bu seçimde hanımefendilere çok iş düşünüyor. Sandıklarımıza sahip çıkalım, sokak sokak ev ev dolaşalım. 7 Haziran’a kadar heyecanımızı kaybetmeden çalışalım” dedi.

ADAY ADAYLARI TEK TEK TANITILDI

Öztürk konuşmasının ardından milletvekili aday adaylarını isimlerini tek tek okuyarak sahneye çağırdı. MHP’nin 20 milletvekili aday adayı şöyle:

Avukat Adnan Keysan,

Eczacı Ahmet Yümsek,

İşadamı Ali Keskin,

Bürokrat Arif Fırtına,

İşadamı Cafer Bitürk,

İktisatçı Emin Haluk Ayhan,

Araştırmacı Yazar İbrahim Afatoğlu,

İşadamı İbrahim Ekiz,

Eğitimci Yazar İlhan Çankaya,

İşadamı İsmail Yarımca,

İşadamı Mehmet Uz,

İşadamı Mehmet Fevzi Yeniçeri,

Bürokrat Mustafa Kemal Çokakoğlu,

İşadamı Nail Kalemci,

Bürokrat Nebi Çubukcu,

Doktor Şule Türkarslan,

Avukat Ümit Bahtiyar,

Avukat Yurdahan Özhan,

İşadamı Zafer Kaplan ve

İşadamı Zekeriya Er.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.