Denizli MHP'de Görev Dağılımı Yapıldı

Denizli MHP'de Görev Dağılımı Yapıldı

MHP Denizli İl Başkanlığı, ilk il yönetim kurulu toplantısını yaptı. Parti binasında İl Başkanı Yasin Öztürk, Başkanlığında toplanan yönetim görev dağılımı yaptı.

A+A-

Toplantıda konuşan MHP İl Başkanı Yasin Öztürk, “Son derece olgun ve demokratik ortamda geçen bir kongre süreci yaşadık.  8 Şubat’ta yapılan kongremiz artık geride kaldı. Dört adayın yarıştığı kongremizde delegelerimiz, bu kutsal göreve bizi layık gördü. Biz d,e bu  hareketi hak ettiği yere taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Hareketimizi daha da büyütmek için yola çıktık. Allah bu kutlu yolda yar ve yardımız olsun” dedi.

İŞTE MHP’NİN YENİ İL YÖNETİMİ

MHP  Denizli  İl Başkanlığı’nda görev dağılımı şöyle şekillendi: İl  Başkanı Yasin Öztürk, 2.Başkan ve Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ali Semerci, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Süleyman Sırrı Kaya,  Seçim İşleri ve Propagandadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Osman Sivri, İl Sekreteri Muhammet Savaşçı, İl Muhasibi Fethi Uygun, Yerel Yönetimlerle İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Cin, Kamu İlişkilerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi  Mehmet Karakaşoğlu, Basın, Sosyal Medya ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Gülay Özcan,  Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Çetin, Kadın ve Aileden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Gülcan Gözütok, Hukuk İşleri Komisyonu Başkanı  Alptuğ Burak Karatepe, AR-GE Komisyonu Başkanı  Ümit Karabulut, Esnaf Komisyonu Başkanı  Alaattin Başışık, İş Adamları Komisyonu Başkanı Akın Olgaç,  Sivil Toplum Örgütleri Komisyonu Başkanı Fikret Uzkuç, Çevre, Orman ve Sağlık Komisyonu  Başkanı Zafer Kunaç, Engel Tanımayanlar Komisyonu  Başkanı Ayşen Ertürk Peyiş, Tarım ve Hayvancılık Komisyonu  Başkanı Oğuz Ekici, İş Sağlığı ve Güvenliği Komisyonu Başkanı  Süleyman Semerci, Ak Sakallılar Komisyonu Başkan Yardımcısı  Davut Pak.” MESUT GÜLER

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.