Denizli Şampiyona’da

Okunma: 3699
Ege - Denizli 12 Ağustos 2017 14:54
Videoyu Aç Denizli Şampiyona’da
A
a

Denizli Şampiyona’da

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli’nin Çameli ilçesinde 5 kez düzenlenen Çameli Uluslar arası Yamaç Paraşütü Şampiyonası’nda Denizli’yi işadamı ve aynı zamanda sporcu olan İsa Dal temsil edecek.

Denizli’nin Çameli ilçesinde 5. Çameli Uluslar arası Yamaç Paraşütü Şampiyonası’nda uzun bir aradan sonra Denizli yeniden temsil edilecek. Pazartesi günü başlayacak olan festivalde sporcular, hem 2 bin 148 rakımlı Yaylacık Dağı pistinden uçuş yapmanın keyfini yaşayacak hem de yarışacak.

Denizli’yi DETGİS eski Başkanı, DENİB Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda sporcu olan İsa Dal temsil edecek. Dal, “Bu yıl Denizli adına yamaç paraşütü pilotu olarak şampiyonaya katılacağım. İki hafta önce Kayseri’de 8. Uluslararası Ali Dağı Yamaç Paraşütü Şampiyonası’na katıldım. 2009 yılında Türkiye şampiyonluğum var.

Şampiyona başladığından beri organizasyonunda aktif görev alıyorum. Denizli’yi temsilen son yıllarda yarışmaya katılan olmadı. Uzun bir aradan sonra ben Denizli’yi temsil edeceğim için mutluyum. Şampiyonaya 70 kadar sporcu başvurdu. Rusya, Ukrayna gibi birçok ülkeden katılan sporcular var. Başvurular halen devam ediyor” dedi.  

AKİSHABER - ÖZEL HABER
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat