Denizli Semaları Renklendi

Okunma: 1609
Ege - Denizli 11 Ağustos 2017 13:02
Videoyu Aç Denizli Semaları Renklendi
A
a

Denizli Semaları Renklendi

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli’nin Çameli ilçesinde yapılan Yelkenkanat Türkiye Şampiyonası’nda uçuşların başlamasıyla gökyüzü renklendi. Yarışma direktörü Bayezit Yıldırım, Yaylacık Dağı pistinin  mükemmel olduğunu söyledi.
Çameli Belediyesi’nin ve Türkiye Hava Sporları Federasyonu’nun düzenlediği Yelkenkanat Türkiye Şampiyonası dün başladı.  Uçuşların başlamasıyla gökyüzü renklendi.  

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Yaylacık Dağı’nın önemini belirterek, "İlimiz ve ilçemiz için önemli bir yer. Bu spora gönül verenlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. İnşallah yeni Türkiye rekorları kırılır.

Amacımız Yaylacık Dağı’nı dev organizasyonlara ev sahipliği yapmasıyla Havacılık sporlarında Yaylacık Dağı markalaştı. Sporcularımızın hava sporlarındaki başarılarımızı bir kat daha arttırmaktadır. Bu sporların ilimizde yapılması ve geleceğe yönelik olması en büyük hedefimiz. Sporcularımıza kazasız belasız yarışmalar diliyorum” diye konuştu.
 
“Yaylacık Dağı pisti mükemmel”
 
Yarışma direktörü Bayezit Yıldırım, “Şimdiye kadar Türkiye’nin birçok bölgesinde uçuşlar gerçekleştirdik, organizasyonlara katıldık. Çameli İlçesinde bulunan Yaylacık Dağı Pist alanı gerçekten mükemmel, her yerden atlama ve hava sirkolasyonu sporculara keyif katıyor. Yarışmacılar da Yaylacık Dağı’nda uçmanın keyfini yaşıyor. Dereceye girmek için mücadele edecekler” dedi.
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/