Denizli’de 2 Gün Elektrik Kesintisi!

Denizli’de 2 Gün Elektrik Kesintisi!

Denizli’de 27 - 28 Temmuz 2020 günlerinde ADM Elektrik tarafından arıza ve bakım çalışması yapılacak.

A+A-

Onarım ve bakım çalışmaları için kesinti yapılacak mahalleler ve zamanlar ise şu şekilde açıklandı:

27.07.2020         

09:00     12:00     Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle ARIZA ONARIM BAKIM ÇALIŞMALARI NEDENIYLE ULA İLÇESI ATAKÖY MAHALLESI TAMAMI, GÖKOVA MAHALLESI BIR KISMINDA VE BÖLGEDE BULUNAN ÖTM MÜŞTERILERINDE ELEKTRIK KESINTISI UYGULANACAKTIR.

10:00     12:00     Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle KARGICAK MAHALLESI GENELINDE ÇAMLIYURT MAHALLESI DIKMEN MEVKII, ORTAKÖY MAHALLESI İLAMET MEVKIINDE VE ESAN MADEN, MUSKI GIBI ÖZEL TRAFOLU MÜŞTERILERIMIZDE ELEKTRIK ENERJISI KESINTISI UYGULANACAKTIR.

13:00     17:00     Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle KIRCAĞIZ MAHALLESI OVA BÖLGESINDE VE HIDROHAS, MUSKI, ADEMKEPENEK, KÖPEKBARINAĞI, HAYRI BALCI, BALSER, HALIL ORAN, ÖREN, AYBIL KUM OCAKLARI GIBI ÖZEL TRAFOLU MÜŞTERILERIMIZDE ELEKTRIK ENERJISI KESINTISI UYGULANACAKTIR.

28.07.2020         

05:00     07:00     Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle ARIZA ONARIM BAKIM ÇALIŞMALARI NEDENIYLE MENTEŞE İLÇESI GÜLAĞZI, DOĞAN, YENICE, YERKESIK, YERKESIK YENIKÖY, KÖTEKLI, YENIKÖY, ORTAKÖY, YARAŞ, ÇAKMAK, KIRAN, DENIZOVA, MEKE, ALGI, SARNIÇ, KUYUCAK, YENIBAĞYAKA, ÇATAKBAĞYAKA MAHALLELERI TAMAMI VE BÖLGELERDE BULUNAN ÖTM MÜŞTERILERINDE 05:00-07:00 SAATLERI ARASI ELEKTRIK KESINTISI UYGULANACAKTIR.

05:00     07:00     Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle ARIZA ONARIM BAKIM ÇALIŞMALARI NEDENIYLE ULA İLÇESI AYAZKIYI, DEMIRTAŞ, KÖPRÜBAŞI, ALPARSLAN, KIZILAĞAÇ, GÖLCÜK, ÇIÇEKLI, ARMUTÇUK, YAYLASÖĞÜT, TURGUT, KIYRA MAHALLELERI TAMAMI VE BÖLGELERDE BULUNAN ÖTM MÜŞTERILERINDE ELEKTRIK KESINTISI UYGULANACAKTIR.

10:00     11:00     Arıza Onarım Ve Bakım Nedeniyle YAPILACAK OLAN BAKIM ÇALIŞMASI NEDENI ILE YATAĞAN İLÇESI HISARARDI MAHALLESI VE BU BÖLGEDEKI ÖZEL TRAFOLU MÜŞTERILERIMIZIN ELEKTRIKLERI KESILECEKTIR.ÇALIŞMANIN ZAMANINDAN ÖNCE BITMESI HALINDE ELEKTRIK VERILECEKTIR.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.