Denizli'de Tüm Partilerin Başkan Adayları

Denizli'de Tüm Partilerin Başkan Adayları

Denizli'de 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.

A+A-

Denizli'de siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle:

Adalet ve Kalkınma Partisi

1- Denizli Büyükşehir Belediyesi: Osman Zolan (Cumhur İttifakı)

2- Acıpayam: Hulusi Şevkan (Cumhur İttifakı)

3- Babadağ: Salim Demirezen (Cumhur İttifakı)

4- Baklan: Yusuf Gülsever (Cumhur İttifakı)

5- Bekilli: Mustafa Çoban (Cumhur İttifakı)

6- Beyağaç: Mustafa Akçay (Cumhur İttifakı)

7- Bozkurt: Hamdi Cin (Cumhur İttifakı)

8- Çameli: Cengiz Arslan (Cumhur İttifakı)

9- Çardak: Hüsnü Yılmaz (Cumhur İttifakı)

10- Çivril: Niyazi Vural (Cumhur İttifakı)

11- Güney: Halil Ayhan (Cumhur İttifakı)

12- Honaz: Turgut Devecioğlu (Cumhur İttifakı)

13- Kale: Mehmet Salih Sağınç (Cumhur İttifakı)

14- Merkezefendi: Muhammet Subaşıoğlu (Cumhur İttifakı)

15- Pamukkale: Avni Örki (Cumhur İttifakı)

16- Sarayköy: Ahmet Necati Özbaş (Cumhur İttifakı)

17- Serinhisar: Şeref Turhan (Cumhur İttifakı)

18- Tavas: Hüseyin İnamlık (Cumhur İttifakı)

Cumhuriyet Halk Partisi

1- Acıpayam: Alim Arslan (Millet İttifakı)

2- Babadağ: Ali Atlı (Millet İttifakı)

3- Bekilli: Türkan Keyik (Millet İttifakı)

4- Bozkurt: Birsen Çelik (Millet İttifakı)

5- Buldan: Hikmet Şenözen

6- Çivril: Ömer Köseoğlu (Millet İttifakı)

7- Güney: Mustafa Urtekin (Millet İttifakı)

8- Honaz: Yüksel Kepenek (Millet İttifakı)

9- Merkezefendi: Şeniz Doğan (Millet İttifakı)

10- Pamukkale: Ahmet Divarcı (Millet İttifakı)

11- Sarayköy: Cengiz Demirci (Millet İttifakı)

12- Serinhisar: Hüseyin Gemi (Millet İttifakı) 

Milliyetçi Hareket Partisi

 1- Buldan: Mustafa Fahri Şevik (Cumhur İttifakı)

2- Çal: Fethi Akcan (Cumhur İttifakı)

İYİ Parti

1- Denizli Büyükşehir Belediyesi: Ümit Bahtiyar (Millet İttifakı)

2- Baklan: Hakan Orhan (Millet İttifakı)

3- Beyağaç: İsmet Şener (Millet İttifakı)

4- Buldan: Temel Başbuğ 

5- Çal: Mehmet Öztürk (Millet İttifakı)

6- Çameli: Ender Yılmaz (Millet İttifakı)

7- Çardak: Erdil Cengiz (Millet İttifakı) 

8- Kale: Necati Tahal (Millet İttifakı)

9- Tavas: Kadir Tatık (Millet İttifakı)

Saadet Partisi

1- Denizli Büyükşehir Belediyesi: Süleyman Demirel 

2- Acıpayam: Mehmet Yıldız

3- Babadağ: Bilal Osman Zeybek

4- Baklan: Fatih Candan 

5- Bekilli: Mehmet Kısaç 

6- Beyağaç: Fatih Tabak

7- Bozkurt: İlhan Kabak 

8- Buldan: Uğur Kazakoğlu

9- Çal: Musa Kavurmacı

10- Çameli: Mevlüt Sönmez 

11- Çardak: Bürhan Tokay

12- Çivril: Murat Sarı

13- Güney: Sadık Deligöz

14- Honaz: Nail Şimşek

15- Kale: Ahmet Yılmaz

16- Merkezefendi: Taner İzgi

17- Pamukkale: Sevil Aktaş

18- Sarayköy: Ramazan Öztürk

19- Serinhisar: Ömer Yağcıoğlu

20- Tavas: Ferhat Işık 

Demokrat Parti

1- Büyükşehir: Aykut Yıldırım

2- Acıpayam: Hulki İlhan Babadağ:

3- Serdar Çeliktaş

4- Baklan: Nail Aycan

5- Bekilli: Osman Kaçar

6- Beyağaç: Hakan Sert 

7- Bozkurt: Davut Şengül

8- Buldan: Mustafa Gülbay

9- Çal: Ramazan Yücel Berber

10- Çameli: Zeynel Göymen

11- Çardak: Mahmut Öztürk

12- Çivril: Başak Sert

13- Güney: Halil Durutürk

14- Honaz: Yılmaz Ballı

15- Kale: Erkan Hayla

16- Merkezefendi: Sevim Yalçıner

17- Pamukkale: Azam Keçeli

18- Sarayköy: İbrahim Sun

19- Serinhisar: Bahaddin Genç

20- Tavas: Mesut Kelekçi

Demokratik Sol Parti

1- Büyükşehir: Yaşar Kayrakçı

2- Bekilli: Hasan Hüseyin Dede

3- Bozkurt: Musa Gürsoy

4- Buldan: Rıdvan Keser

5- Çal: Hasan Gündüz

6- Merkezefendi: Emin Çetin

7- Pamukkale: Yusuf Ürem

8- Sarayköy: Baran Çobanoğlu

9- Serinhisar: Ayhan Özel

10- Tavas: Volkan Çobanoğlu

Vatan Partisi

1- Büyükşehir: Mustafa Güleç

2- Acıpayam: Ramazan Tekin

3- Babadağ: Ali Direnç

4- Baklan: Adil Ünalan

5- Beyağaç: Sıddık Ertürk

6- Bozkurt: Halis Özkan

7- Çal: Hasan Hüseyin Yeşiltaş

8- Çameli: Muhterem Çetin

9- Çardak: Mesut Yılan

10- Çivril: Nevzat Erim

11- Honaz: Ahmet Gündüz

12- Kale: Kadir Horzum

13- Merkezefendi: Elif Çobanoğlu

14- Pamukkale: Müzeyyen Susar

15- Sarayköy: Hüseyin Kara

16-Serinhisar: Yaşar Kaya

17- Tavas: Ali Kabalay

Büyük Birlik Partisi

1- Acıpayam: Halil İbrahim Yılmaz

2- Babadağ: Bülent Dedemoğlu 

3- Baklan: Muhammet Kalkan

4- Buldan: Metin Erbölük

5- Serinhisar: Avni Gemi 

6- Bozkurt: Oğuz Merdoğlu

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.