Düzceli Gençler Denizli'yi Keşfetti

Okunma: 1482
Ege - Denizli 6 Eylül 2016 12:20
Videoyu Aç Düzceli Gençler Denizli'yi Keşfetti
A
a

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ve gençlerin farklı kültürlerle tanışarak, akranlarıyla diyaloglarını arttırması beklenen "Şehirler ve Kültürler" projesi kapsamında Düzce Gençlik Merkezi doğa harikası ilimize Denizli'ye gezi düzenledi.

http://www.denizli.bel.tr/
Düzce Gençlik Merkezi, "Şehirler ve Kültürler" gezi programı kapsamında 40 erkek genci hem proje kapsamında dialoğu sağlamak,hemde yeni yerler görme imkanı sağlamak açısından Denizli proğramından cok memnun kaldılar.

Gençlerin barınmadan seyahatine kadar ücretsiz olarak faydalandığı gezi programı kapsamında gidilen tüm tarihi ve kültürel zenginliklerini görme fırsatı yakalanıyor. Şehirler ve Kültürler Projesi ile gençler arasında hoşgörü ve diyalogun arttırılması, gençlerin farklı coğrafi bölgelerde yaşayan akranlarıyla tanışmaları, kaynaşmaları ve kültürel alışverişte bulunmaları amaçlanırken gezi ve etkinlik programları 4 gece, 5 gün sürdü.

Şehirler ve Kültürler Projesi kapsamında Düzceli 40 genç Denizli ilimize gelerek şehir turu (eski ve yeni Denizli yerleşkeleri), Güney Şelalesi, Buldan ilçesi, Servergazi Türbesi, Karahayık Kırmızı Su, Pamukkale Antik Kenti, Tarihi Kaleiçi Çarşısı, Teleferik ve Bağbaşı Yaylasını ziyaret ettiler.

Şehrimizin nadide yerlerini gezerek,buraların kendilerine has atmosferini yaşayarak geçirdikleri zamandan memnun kalan gençler,tabiat harikası olan ilimize hayranlıklarını gizleyemediler.
Şehirler ve Kültürler Denizli gezisinde Düzceli gençler, hem sosyal sorumluluk projelerine destek verdi hem de şehrin tarih kokan mekanlarında eğlenceli vakit geçirdiler.
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat