El Emeği Göz Nuru Ürünler Bayramyerini Süsledi

Okunma: 675
Ege - Denizli 7 Kasım 2016 14:40
Videoyu Aç El Emeği Göz Nuru Ürünler Bayramyerini Süsledi
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi bünyesinde hizmet veren El Emeği Pazarına üye olan kadınlar; Bayramyeri Meydanında açtıkları stantlarda el emeği göz nuru ürünlerinin satışını yaparak, aile bütçelerine katkı sağlıyor.

http://www.denizli.bel.tr/

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi tarafından, aile bütçelerine katkı sağlamak ve boş vakitlerini verimli bir şekilde değerlendirmek isteyen kadınlara yönelik açılan El Emeği Pazarı, her geçen gün büyümesini sürdürüyor. Üye sayısı her geçen gün artan El Emeği Pazarında kadınlar; el işi örgüleri, çocuk elbiseleri, takı, süs eşyaları, iğne oyası, dantel ve çeşitli çeyizlik ürünlerinin satışını yaparak aile bütçelerine katkı sağlıyor. Denizli’nin çeşitli noktalarında açılan ve halkın büyük takdirini kazanan El Emeği Pazarı, bu kez Bayramyeri Meydanında açıldı. Meydanda kadınların hazırladığı el emeği göz nuru ürünlere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi El Emeği Pazarı Başkanı Meral Akbal Zeren, El Emeği Pazarının kurulduğu günden bu yana amacına çok iyi hizmet ettiğini belirterek, Denizli Büyükşehir Belediyesinin desteği ile açmış oldukları pazarlarda tamamen kadınların ürettiği ürünlerin sergilendiğini söyledi.

Terapi niteliği taşıyor

Kadınların El Emeği Pazarında yaptıkları satışlarla aile bütçelerine katkı sağladığını dile getiren Zeren şunları söyledi: “Burada birlik ve beraberlik içerisinde birçok aktivite yapıyoruz. Bu da kadınlarımıza bir nevi terapi oluyor. El Emeği Pazarımıza ve kadınlarımıza desteğini esirgemeyen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a ve Kent Konseyi Başkanımız Ali Değirmenci’ye teşekkür ediyoruz. İsteyen tüm kadınlarımızı El Emeği Pazarımıza katılmaya davet ediyorum.”

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat