![Final Okulları'ndan ''Resimlerle Çanakkale Zaferi''](https://www.akishaber.com.tr/d/news/1379.jpg)
Final Okulları'ndan ''Resimlerle Çanakkale Zaferi''
Denizli Final Okulları Çanakkale Zaferinin 100.yılını okulda kutladı
A+A-
Denizli Final Okulları Çanakkale Zaferinin 100.yılında okul öğrencilerinin yaptığı resimlerle Çanakkale Zaferi sergisini okul içinde açtı.Final öğrencilerinin yaptıkları resimleri okul girişinde sergilendi.Okul yöneticileri,öğrenciler,öğrenci velilerinden ve ziyaretçiler duygulu anlar yaşadı
![](https://www.akishaber.com.tr/d/other/gallery/668a67a0-7f9f-4d26-8e0a-5f2d5489ede1.jpg)
![](https://www.akishaber.com.tr/d/other/gallery/10df68c3-f926-401e-9b02-9f61911e2f79.jpg)
![](https://www.akishaber.com.tr/d/other/gallery/3124024c-1867-47e0-89e9-92059b4df0f8.jpg)
![](https://www.akishaber.com.tr/d/other/gallery/6601dc0b-4b79-4b61-97da-c8917fa0a282.jpg)
![](https://www.akishaber.com.tr/d/other/gallery/04fc2581-2082-422a-8767-70fc231ee774.jpg)
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.