![Kore Gazisi Abdullah Malçok Vefat Etti](https://www.akishaber.com.tr/d/news/881.jpg)
Kore Gazisi Abdullah Malçok Vefat Etti
Karahisar Mahallesi'nde yaşayan 84 yaşındaki Kore Gazisi Abdullah Malkoç vefat etti.
A+A-
Denizli'nin Tavas ilçesi Karahisar Mahallesi'nde yaşayan ve bir süredir kanser tedavisi gören 84 yaşındaki Kore Gazisi Abdullah Malçok, dün gece tedavi gördüğü Servergazi Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.
2 yıldır kanser tedavisi gören ve yatalak olan Malçok'un cenazesi, cenaze namazı için Karahisar Mahallesi Çarşı Camii'ne getirildi. Merhum'un Cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Askeri Törenle Karahisar Kabristanlığında toprağa verildi. /DOĞA ALCA
![](https://www.akishaber.com.tr/d/other/gallery/3132569b-0379-4800-800c-99fb4bd9bb29.jpg)
![](https://www.akishaber.com.tr/d/other/gallery/df23eefc-c437-47d3-bd7c-cea8526e2aac.jpg)
![](https://www.akishaber.com.tr/d/other/gallery/45250a3d-2ed1-4318-971d-990bb5ec9c01.jpg)
![](https://www.akishaber.com.tr/d/other/gallery/74fbb2b7-d484-4d4f-8fce-8515162749fb.jpg)
![](https://www.akishaber.com.tr/d/other/gallery/9bb61e66-6d4b-47a2-befe-fe6d8d378681.jpg)
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.