Merkezefendi Belediyesi’nden 50 MahalledeÇalışma…

Okunma: 1428
Ege - Denizli 21 Kasım 2016 13:29
Videoyu Aç Merkezefendi Belediyesi’nden 50 MahalledeÇalışma…
A
a

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçenin her mahallesinde bir çalışma var. Öyle ki bir mahallede asfalt ve yol açma çalışması yapılırken diğer bir mahallede pazaryeri ve anaokulu inşa ediliyor.

http://www.denizli.bel.tr/

Merkezefendi’deki tüm bu çalışmalarla ilçe tam bir şantiye havasına giriyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi daha da güzel olacak diyor, çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Merkezefendi Belediyesi’nin ilçenin geleceğine yönelik yaptığı yatırımlar her geçen gün artıyor. Bu çerçevede ilçeye bağlı 50 mahallenin her birinde mutlaka bir çalışma yapılıyor. Öyle ki bir mahallede asfalt ve yol açma çalışması yapılırken diğer bir mahallede pazaryeri ve anaokulu inşa ediliyor. Tam anlamıyla seferberliğin olduğu Merkezefendi, tıpkı bir şantiyeyi andırıyor.

İlbade Mahallesi’nde bir pazaryeri ile aile sağlığı merkezinin inşaat çalışması son sürat devam ediyor. Aynı zamanda Sümer Mahallesi’nde anaokulu inşaatı devam ederken, Merkezefendi Mahallesi’nde taziye evininde inşaatında çalışmalar sürüyor. Başkarcı Mahallesi’nde bir pazaryeri ile düğün salonunun yapımı sürerken; Eskihisar ve Gerzele’ ye pazaryeri yapılıyor. Bereketli Mahallesi’nde sergi ve toplantı salonun temeli atılıyorken, Merkezefendi, Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nın, Servergazi Mahallesi de tenis kortları ve pazaryeri ile süper bir projenin merkezi olmaya hazırlanıyor.

Selçukbey Mahallesi’nde devam eden asfalt çalışmasını Çakmak Mahallesi’ndeki parke ve yol çalışması izliyor. Hacıeyüplü Mahallesi’ndeki yol açma ve asfalt çalışması devam ederken, Yenişafak Mahallesi’nde de bisiklet yolu çalışması devam ediyor.

Mahallelerde bulunan tüm parklarda da yapılan çalışmalar, ilçeyi renklendiriyor. Okullara yapılan halı sahalarda ise her gün yüzlerce Merkezefendili sporun ve spor yapmanın tadını çıkarıyor.

“HER MAHALLEMİZE DOKUNUYORUZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ilçenin tüm mahallelerini hizmet götürdüklerini ifade etti. Başkan Subaşıoğlu, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizin görünümünü daha iyiye götürmek ve Merkezefendili hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Her zaman söylediğimiz bir söz var. ‘Merkezefendi daha da güzel olacak…’ Bu sözden yola çıkarak ilçemizin her mahallesinde bir çalışma yapıyoruz. Bir mahallemizde asfalt çalışmamız varken, diğer bir mahallemize anaokulu yapıyoruz. Başka bir mahallemizde yol açma yapılıyorken, başka bir mahallemize de pazaryeri kazandırmaya gün sayıyoruz. Bu böyle devam edecek” dedi.

“İLÇEMİZE EN GÜZEL HİZMETİ SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Başkan Subaşıoğlu açıklamasının devamında da “İlçemize en güzel hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Merkezefendili hemşerilerimize de bizlere verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Onların desteği hem şahsıma hem de ekibimize ayrı bir güç veriyor. Merkezefendi ilçemiz sakinleri için yaptığımız tüm bu çalışmalar vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerine yer verdi.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat