Merkezefendili Kadınlara Pilates Kursu

Spor/Sağlık 6 Temmuz 2018 17:24
Videoyu Aç Merkezefendili Kadınlara Pilates Kursu
A
a

Merkezefendi Belediyesi’nce Selçukbey Spor Eğitim Merkezi’nde verilmekte olan ücretsiz pilates kursları vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmekte. Merkezefendili kadınlar günlük 13.00 - 14.00 saatleri arasında burada pilates yapıyorlar.

http://www.denizli.bel.tr/


Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılmış olan Selçukbey Spor Eğitim Merkezi, Merkezefendilil vatandaşlarca yoğun ilgi görmekte. Selçukbey Spor Eğitim Merkezi’nde tüm yaşlardan Merkezefendili’ye verilen ücretsiz kurslara binlerce sporsever katılımda bulunuyor. Bu kapsamda spor eğitim merkezinde şimdi de ücretsiz bir şekilde pilates kursuna başlandı.

Hem Spor Hem Kilo Verme

Merkezefendili kadınlar her gün saat 13.00 ve 14.00 saatleri arasında Selçukbey Spor Eğitim Merkezi’nde pilates yapıp, hem bir sportif faaliyette bulunuyorlar hem de stres atıyorlar. Merkezefendili kadınlar, kilo vermeye de yardımcı olan, vücudun duruş bozukluklarını düzenleyen, direnci, konsantrasyon yeteneğini yükselten, uykuyu düzenleyip gündelik yaşamın kalitesini artıran, kişiyi psikolojik olarak rahatlatan pilates ile alakalı kurslara katılmaktan duymuş oldukları memnuniyetlerini ifade ediyorlar.

Stranç Kursu Çok Beğenildi

Merkezefendi Belediyesi’nden geçtiğimiz günlerde bir örnek hamle daha gelmişti. Denizli ilindeki satrancın ustalarını, Merkezefendi’den yetiştirmek amacı ile Merkezefendi Belediyesi tarafından Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü çerçevesinde satranç kursu organize edilmeye başlanmıştı. 6-15 yaş grubundan ortalama 150 öğrenci hafta boyunca Gerzele Mahallesi’ndeki Otantik Pazaryeri’nin bir kısmındaki satranç eğitim merkezinde ücretsiz bir biçimde satranç dersi almaya başlamışlardı. Kurs ile alakalı alınan dönütlerde velilerin bu etkinliklerden çok memnun kaldıkları ifade edildi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat