Necmettin Erbakan'ı Anma Programına Davetlisiniz

Ege - Denizli 1 Mart 2018 11:08
Videoyu Aç Necmettin Erbakan'ı Anma Programına Davetlisiniz
A
a

Necmettin Erbakan'ı Anma Programına Davetlisiniz

http://www.denizli.bel.tr/

Saadet Partisi Denizli İl Başkanlığı Erbakan’ı anma ve anlama Haftası münasebetiyle Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı anacak.

Saadet Partisi Denizli İl Başkanı Ahmet Eryılmaz, Milli Görüş Lideri Prof Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatının 7. sene-i devriyesi ve Erbakan Haftası ile ilgili yapılacak programlara dair bilgilendirme ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Yaptığı açıklamada ülkenin çok önemli bir süreçten geçtiğinin altını çizen Eryılmaz, "Bilindiği üzere, ülkemiz çok önemli bir süreçten geçmekte ve birçok vahim hadiseler yaşanmaktadır. İşte tam da bu noktada ‘’siyasetin hocası Erbakan olsa ne yapardı?’’ sorusuna cevap bulmak için Saadet partisi olarak tüm yurt içi ve yurt dışı temsilciliklerimizde Erbakan’ı anma ve anlama programları düzenleyeceğiz.

Yapılacak programlar çerçevesinde, Erbakan Hocamızın hadiselere koyduğu teşhisleri ve çözüm önerilerini, icraatlarında gözettiği prensipleri bir defa daha hatırlama ve hatırlatma gayretinde olacağız. Gerek ülkemiz içerisinde yaşanan hadiseler, gerekse İslam Coğrafyasında ve dünyada cereyan eden hadiseler göz önünde bulundurulduğunda Milli Görüş'ün ve Erbakan Hocamızın ortaya koyduğu çözüm önerilerinin zarureti daha fazla hissedilmektedir." değerlendirmesinde bulundu.

 

4 Mart Pazar akşamı Pamukkale Halk Eğitim Merkezinde yapılacak olan ve yıllarca Erbakan Hoca’nın Özel Kalemliğini yapmış İbrahim Titiz’in de katılacağı programın başlama saati 20:00 olarak belirlendi. Kuranı Kerim tilaveti, şiir dinletileri ve sinevizyon gösterilerinin olacağı, ‘Ahlak, Adalet, Barış’ teması ile Merhum liderimiz Prof.Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın anılacağı bu programa tüm Denizli halkını davet ediyoruz. dedi.

https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat