O Şirket Rekor Kırdı

Ege - Denizli 8 Kasım 2018 22:59
Videoyu Aç O Şirket Rekor Kırdı
A
a

Denizli Vergi Dairesi Başkanlığı 2017 senesindeki kazançlarını ölçüt alıp, en fazla gelir ve kurumlar vergisi ödeyecek olan kişileri ve firmaları ilan etti.

http://www.denizli.bel.tr/
Başkanlıktan alınan verilere göre en fazla gelir vergisi ödeyecekler listesinin en başında iş insanı Fettah Erdoğan yer almakta. Erdoğan gelir vergisi olarak 1 milyon 876 bin 478 TL ödeyecek. En fazla gelir vergisi ödeyecek 2. iş insanı 1 milyon 716 bin 759 lira ile Habip Kızıltaş olurken 3. sıradaki kişi adının açıklanmasını istedi. Listenin 4. sırasında Muammer Akçay, 5. sırasında ise Muammer Özdemir var.
 
Denizli Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından açıklanan verilere göre Gelir vergisinde ilk 100’e giren kişileri görmek için tıklayınız

Rekor Abalıoğlu’nda

Kurumlar vergisinde ise Abalıoğlu Yem Soya ve Tekstil Sanayi Anonim Şirketi 48 milyon 806 bin 37 liralık tahakkuk ile rekortmen oldu. Özçınar Elektrik Malzemeleri ve Madencilik 26 milyon 74 bin 546 lira ile listenin ikinci sırasında yer alırken, Denizli Çimento 12 milyon 863 bin 321 lira ile listenin 3. sırasında bulunmakta.  4. sırada Erbakır yer alırken, beşinci sıradaki firma isminin açıklanmasını istemedi.
 
Denizli Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından açıklanan verilere göre Kurumlar vergisinde ilk 100’e giren kişileri görmek için tıklayınız
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat