Oda'da ''Organize İşler'' mi Oluyor?

Ege - Denizli 26 Aralık 2017 10:34
Videoyu Aç Oda'da ''Organize İşler'' mi Oluyor?
A
a

Oda'da ''Organize İşler'' mi Oluyor?

http://www.denizli.bel.tr/
11.01.2018 tarihinde genel kurulu yapılacak olan Denizli Berberler Odasına başkan adayı olan Yakup GÜLEÇ’ in gazetemize yaptığı açıklamalarda Denizli’nin gündemini sarsacak iddialarda bulundu.

07.01.2014 yılında yapılan genel kurulda da başkan adayı olan Güleç 17 oyla seçimi kaybetmişti.11 Ocak’ta yapılacak olan genel kurulda tekrar adaylığını açıklayan Yakup GÜLEÇ,19 yıldır Berberler ve Kuaförler odası başkanlığı yapan İdris AĞILÖNÜ’nün oda üyeleri için hiçbir faaliyette bulunmazken hiçbir şey yapmazken sadece kendi ailesine ve çevresine odayı alet ederek yaptığını iddia etti.Denizli’de faaliyet gösteren 1165 berber ve kuaför esnafı varken oda ya gözlükçüler,halı yıkamacılar,masaj salonları,kuru temizleyiciler,gündüz çocuk bakım evleri,tuvalet işletmecileri,dövmeciler ve zirai ilaçlama yapanlar sadece kendisine oy versin diye kaydetmiştir.

Berberler Odasına yaklaşık 200-250 kayıtlı olmayan berber esnafı varken Berberler Odası ile yakından ve uzaktan alakası olmayan esnafımızı odaya kaydetmesini anlayamadık.

Çarpıcı iddialarını devam ettiren aday Yakup GÜLEÇ daha önce oda bünyesinde kurulan ve sadece odaya kayıtlı olan esnafımıza malzeme temin etmek için olan şirket Berberler Odası İtriyat adı altında kurulan şirketi üç tane araç yüz binlerce liralık malzeme ve demirbaşlarla birlikte kardeşine sadece 10 bin TL  gibi sembolik bir rakamla üstüne geçirdi iddiasında bulundu.
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Süheyla ağılönü 26 Aralık 2017 17:55

Bu şirketle ilgili iddiaları mahkemeye taşınmıştır müfettiş raporu ve mahkeme karariyla aklandı. Basın ve Yayıncılık ilkelerine aykırı tek taraflı yayın yapmaktasinizdir.

2 2 Cevap Yaz
Süheyla ağılönü 26 Aralık 2017 17:11

Bu iddalarla Ilgili yalan haber yapmak ve yaptırmak ıle ilgili suç duyurusunda bulunulmuştur .ispat edin bakalim

4 2 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat