PAÜ'de Resital Ziyafeti

Okunma: 4789
Ege - Denizli 29 Kasım 2017 11:50
Videoyu Aç PAÜ'de Resital Ziyafeti
A
a

PAÜ'de Resital Ziyafeti

http://www.denizli.bel.tr/
Keman ve piyano resitali müzikseverlerden tam not aldı
Pamukkale Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nin ilk kez düzenlediği Doç. Dr. Özgül Gök’ün keman ve Doç. Dr. Özgün Gülhan’ın piyano resitallerinden oluşan konser müzikseverlerden tam not aldı.

PAÜ Hasan Kasapoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konsere başta Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Erdinç Duru, Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Genel Sekreter Doç. Dr. Mehmet Ali Sarı, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Baki Yağcı, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Yayla olmak üzere akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katılım gösterdi.
Pamukkale Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Performansları Bölümü Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Özgül Gök’ün keman ve Doç. Dr. Özgün Gülhan’ın piyano resitallerinden oluşan konserde Mozart, Grieg gibi yabancı klasik müzik sanatçıların eserlerinin yanında Türk Piyanist Fazıl Say’ın eserlerine de yer verildi. Repertuvarında Iğdır’ın Al Alması ve Bülbülüm Altın Kafeste gibi yöresel türkülerin de bulunduğu keman ve piyano resitali dinleyicilerin alkışları ile sona erdi.
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat