Sağlık Çalışanlarına ‘Bir Demet Moral’

Sağlık Çalışanlarına ‘Bir Demet Moral’

Denizli’de iki ay evvel sekiz arkadaşın bir araya gelip oluşturduğu ‘Bir Demet Moral’ grubu, Pandemi sürecinde ön safhalarda çalışan sağlık personeline moral etkinliği yaptı.

A+A-

Eda Spor Merkezi’nde teşekkür amacı ile düzenlenen sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde korona virüsle mücadelede ön safhalarda çalışmakta olan doktor, hemşire, hasta bakıcı, sağlık teknisyeni ve sağlık memurları spor etkinliğinde buluştu.

İpek Dönmez, Eda Dönmez, Perihan Salmansar, Hakan Çırak, Gökhan Çırak, Dilek Arslan, İmran Yavaş ve Ercan Ünal’ın organize ettiği etkinliğe Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da katıldı. ‘Bir Demet Moral’ grubu sözcüsü Hakan Çırak, bu etkinliği Covid-19 salgını sürecinde doktorundan hemşiresine, hasta bakıcısından market kasiyerine, kargo çalışanından güvenliklere, kısacası hayata umut olan herkese teşekkür için ve Bir Demet Moral vermek amacıyla bir araya geldiklerini belirtti. Çırak, “Bizler Bir Demet Moral ekibi olarak ilk etkinliğimizi Covid-19 ile mücadelenin ön cephesinde yer alan değerli sağlık çalışanlarımıza atfediyoruz. Dileğimiz o ki, bu bir kıvılcım olsun, bizler başlattık sizler de alevlendirin. Bir demet moral olsun” dedi.

“ETKİNLİKLERİMİZ DEVAM EDECEK”

Bir Demet Moral grubu sözcüsü Hakan Çırak, sosyal sorumluluk projesi dahilinde bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceklerini söyledi. Amaçlarının, insanlara moral ve güç kazandırmak olduğunu belirten Çırak, “Etkinliklerimizle farkındalık yaratmak istiyoruz. Şehrimize enerji vermek istiyoruz. Sağlık çalışanlarımıza moral vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bir Demet Moral gurubu, şehrimizde yapacağımız etkinliklerle insanlara dokunmaya devam edecek” diye konuştu. Eda Spor Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte sağlık çalışanlarına yoga, workshop ve müzik etkinliği gerçekleştirildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.