Serinhisar Modern Bir Altyapıya Sahip Oluyor

Ege - Denizli 1 Aralık 2018 13:06
Videoyu Aç Serinhisar Modern Bir Altyapıya Sahip Oluyor
A
a

Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğünce ihalesi yapılmış olan, alt yapı çalışmalarında sona yaklaşıldı.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğünce ihalesi yapılmış olan, Serinhisar ilçesinde içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu depolarını içine alan alt yapı çalışmasında sona yaklaşıldı. Serinhisar ilçe merkezi ve merkez mahallelerinde başlatılan altyapı çalışmaları içine alan 80 bin metrelik kanalizasyon hattının yapımı bitti. İçme suyu hattı ve yağmur suyu hattının da sona yaklaştığı altyapı projesinde bunun yanında, 1 adet içme suyu sondaj kuyusu, 4 tane toplamda 1.700 metreküplük içme suyu deposu ve 2 tane terfi merkezinin inşa çalışmaları kısa zamanda bitirilecek. Projelerin tamamlanması ile Serinhisar modern bir alt yapıya sahip olacak.
 

"Serinhisarımıza hayırlı, uğurlu olsun"

 
Denizli merkez ve ilçelerde devam ettirdikleri projelerin birer birer tamamlandığına dikkatleri çeken Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Şehrimizin geleceğine damga vuracak yatırımlarımızı birer birer hizmete alıyoruz. Serinhisar’ın ihtiyacına yönelik çok önemli bir proje olan altyapı çalışmalarında da sona geldik" dedi. Büyükşehir ile beraber "Denizli merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak" dediğini hatırlatan Başkan Osman Zolan, "Bugün geldiğimiz noktada ilçelerimiz birçok yatırıma ve hizmete kavuştu. Çok şükür verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz. Şimdiden Serinhisarımıza, Denizlimize hayırlı uğurlu olsun" şeklinde konuştu.


 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/