Son Veriler Alındı

Ege - Denizli 14 Eylül 2018 21:11
Videoyu Aç Son Veriler Alındı
A
a

Havaların serinlemesi ile beraber Ege Bölgesi’nin büyük bir bölümünü etkileyen yağışlardan sonra sıcaklıklar biraz daha arttı. Peki Hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

http://www.denizli.bel.tr/
Eylül ayının ortasına geldiğimiz şu günlerde serinlik kendini hissettirdi. Bu gece sıcaklığın 12 derece kadar düşmesi bekleniyor. Hafta sonunda ise gündüzleri sıcaklığın çok düşmediği ama gece epey azaldığı görülüyor.

Hava değişimleri ile alakalı uyarıda bulunan uzmanlar tam geçiş dönemi olduğu, okulların açıldığı bu günlerde öğrenci velilerinin dikkat etmelerini, geçiş dönemlerinde üşütmelerin arttığını dile getirdiler.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınmış olan bilgiye göre,

15 Eylül Cumartesi
Denizli ilinde yarın en yüksek hava sıcaklığın 30 derece, en düşük hava sıcaklığınsa 17 derece olması bekleniyor.  Havanın güneşli olacağı ifade ediliyor.

16 Eylül Pazar
Pazar gününe bakıldığında sıcaklığın 1’er derece arttığı görülecek. Buna göre en yüksek hava sıcaklığın 31 derece, en düşük hava sıcaklığınsa 18 derece olması bekleniyor. Havanın bol güneşli olacağı dile getiriliyor.

17 Eylül Pazartesi
Haftanın ilk iş gününde gündüz ortalama bir 2 derece artarken gece Pazar günü ile aynı kalıyor. Buna göre en yüksek hava sıcaklığın 32 derece, en düşük hava sıcaklığınsa 18 derece olması bekleniyor.
 
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat