Yönetim Kararı Sosyal Medyadan Duyruldu

Ege - Denizli 6 Ekim 2018 17:39
Videoyu Aç Yönetim Kararı Sosyal Medyadan Duyruldu
A
a

Denizlispor'da Ümraniyespor yenilgisinden sonra Teknik Direktör Osman Özköylü ile yolların ayrıldığı öğrenildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizlispor'da 3-0 kaybedilen Ümraniyespor maçından sonra Teknik Direktör Osman Özköylü ekibi ile beraber gönderildi. Geride kalan süreçte hem yönetim ve futbolcular hem de yönetim ve teknik ekip arasında gerginlikler meydana gelmişti.
 
Maç sonunda yeşil siyahlı kulüpten yapılmış olan açıklamada Özköylü ile yönetim kurulu kararıyla yolların ayrıldığı ifade edildi. Özköylü'nün bilhassa futbolcu alacakları ile alakalı sözleri yönetimden de tepki toplamıştı.
 
Maçtan sonra kötü sonucun yanında Özköylü'nün yine yönetimi hedef almış olan sözleri de bu sonucu doğurdu. Özköylü, sıkıntıların olduğunu ve bunları dile getirdiklerini, kendilerine verilmiş olan ama tutulmayan sözlerin olduğunu, bunlar kamuoyuna yansıtılmadığını fakat hep kendilerinin suçlandığını, bugün de suçlunun kendileri olduğunu ifade etmişti. Bu sözlerden de sonra Denizlispor Yönetim Kurulu, Özköylü ile yolları ayırdı.

Sosyal Medyadan Duyruldu

Yeşil-siyahlı kulübün sosyal medya üzerinden yapılmış olan açıklamasında, profesyonel Futbol Takımda teknik direktörlük görevinde olan Osman Özköylü ve ekibi ile yollarının yönetim kurulumuzun kararı doğrultusunda ayrıldığı dile getirildi.


 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat