Ziraat Bankası borç kapatma kredisi faiz oranları 2019

Gündem 9 Ocak 2019 15:37
Videoyu Aç Ziraat Bankası borç kapatma kredisi faiz oranları 2019
A
a

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları sonrasında Ziraat Bankası'ndan kredi kartı borcu kapatma kredisi konusunda gereken cevaplar geldi. Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamada kredi kullanılarak borçların kapatılabileceği ifade edildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları sonrasında Ziraat Bankası'ndan kredi kartı borcu kapatma kredisi konusunda gereken cevaplar geldi. Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamada kredi kullanılarak borçların kapatılabileceği ifade edildi. Kredi kartı borçlarının tek bir çatı altında toplanabilmesi adına uygulanacak olan faizlerin 24 ayda yüzde 1,10 ayda ise yüzde 1,20 olarak açıklandığı belirtildi.
 
Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamada; "Birleştiren İhtiyaç Kredisi; kredi kartlarına uygulanan aylık faiz oranlarından çok daha uygun şartlar ile 24 aya kadar aylık %1,10 ve 60 aya kadar aylık %1,20 faiz oranlarıyla müşterilerimize sunulmaktadır." ifadeleri yer aldı.
 
Ziraat Bankası, kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yeni bir uygulamaya imza attı. Uygulamada, Ziraat Bankası’na kredi kartı borcu bulunan müşterilerin yanı sıra diğer bankalara kredi kartı borcu bulunan ve ödeme güçlüğü çeken vatandaşların da bundan yararlanabileceği belirtildi.
 
Birleştiren İhtiyaç Kredisi; kredi kartlarına uygulanan aylık faiz oranlarından çok daha uygun şartlar ile 24 aya kadar aylık %1,10 ve 60 aya kadar aylık %1,20 faiz oranlarıyla müşterilerine sunacak. 31 Aralık 2018 tarihi itibariyle nakit avans kullanılması veya kredi kartı harcaması nedeniyle kart borcu ödeme güçlüğü yaşayan veya gecikmede olan vatandaşların üzerindeki anapara ve faiz yükü Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile azaltılarak uygun vade seçenekleri ile kredi kartı borçları ödenebilir hale getirileceği ifade edildi.
Kaynak : Haber Merkezi (Editör - Tuğçe GÜREL)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Murat 21 Ocak 2019 15:52

Ziraat bankası kredi vermemek için gereken bütün zorluğu çıkartıyor hükümetin açıklamaları boş

0 0 Cevap Yaz
Murat 10 Ocak 2019 13:52

Bugün başvuru yaptım çalıştığınız iş yerinden imza sirküleri maaş bordosunu (ıslak imzalı)SSK dökümanı kredi kartı Aralık ayının dökümanını istiyorlar

0 0 Cevap Yaz
memet 9 Ocak 2019 21:49

merhaba Ben icralik oldum 3 kredim Var memurum maasim da kesinti var zirrat bankasi borc birlestirirmi

0 1 Cevap Yaz
CENK FUAT

BOŞLUNA UMUTLANMAYIN...HEPSİNİ GÖZ ÖNÜNE ALIYORLAR...AK PARTİLİYİM AMA.DEVLET YİNE BİR KANUN ÇIKARDI AMA YİNE ELİNE GÖZÜNE BULAŞTIRDI....GÜYA MİLYONALAR YARARLANCAKTI AMA BU GIDİŞLE ÇOK KİŞİ ELİ BOŞ DÖNECEK

0 1
Mustafa

Evet birleştirecek

0 0
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat