2 Mahallede Doyasıya Eğlence

İlçe Haberleri 12 Ağustos 2018 02:43
Videoyu Aç 2 Mahallede Doyasıya Eğlence
A
a

Pamukkale Belediyesi tarafından her hafta sonları 2 değişik mahallede yapılan “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliği bu hafta sonunda Korucuk ve Aktepe mahallelerinde gerçekleştirildi.

http://www.denizli.bel.tr/
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in de eşi ile katıldığı çocuk şenlikleri bu hafta Cuma günü Korucuk Mahallesi Tevfik Fikret Kaya İlkokulu bahçesinde, Cumartesi günüyse Aktepe’de Mahallesi’nde Aktepe Pakize Suzan Özkardeş İlkokulu bahçesinde yapıldı. Korucuk Mahallesi’nde yapılan şenliğe Ak Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel’de katıldı.
 
Başkan Hüseyin Gürlesin, hem vatandaşlar ile buluşmak adına hem de çocukların yüzlerini güldürmek amacı ile güzel bir etkinlik yaptıklarını, geçtiğimiz yaz olduğu gibi bu yazın başından beri de her hafta değişik iki mahallede yaptıkları çocuk şenliklerine halkın yoğun bir ilgi gösterdiğini, halkın ve bilhassa çocukların yaz aylarını keyifli geçirmelerini sağlamak için düzenledikleri çocuk şenliklerinin kendileri için de kısa bir mola olduğunu ve kendilerini yalnız bırakmayan tüm vatandaşlara teşekkür ettiğini ifade etti.
 

AİLELERDE MUTLU, ÇOCUKLAR DA

 
Pamukkale Belediyesince bu hafta Cuma günü Korucuk Mahallesi Tevfik Fikret Kaya İlkokulu bahçesinde, Cumartesi günü ise Aktepe’de Mahallesi’nde Aktepe Pakize Suzan Özkardeş İlkokulu bahçesinde yapılmış olan “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliğine katılımda bulunan vatandaşlar Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e teşekkürlerini ilettiler ve çocuklar gönüllerince eğlendiler.
 
Başkan Hüseyin Gürlesin, pamuk şeker, Osmanlı macunu, limonata ve dondurma ikramını bizzat yaptı.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat