Acıpayam Kaymakamlığı Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Verdi

Okunma: 3196
Ege - Denizli 16 Haziran 2017 15:51
Videoyu Aç Acıpayam Kaymakamlığı Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Verdi
A
a

Acıpayam Kaymakamlığımızın organizasyonunda Acıpayam ve Serinhisar ilçelerimizin şehit aileleri ve gazileri onuruna iftar yemeği verildi.

http://www.denizli.bel.tr/


Acıpayam  Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından düzenlenen ifttar yemeğine Acıpayam Kaymakamı Ali Şanlıer, Acıpayam Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem, Serinhisar Belediye Başkanı Mehmet Kobaş, Acıpayam İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İsmail Güdül, İlçe Emniyet Müdürü Zafer Dağ, İlçe Müftüsü Yusuf Demiryürek,SGK Acıpayam Merkez Müdürü Süleyman Sapmaz, Acıpayam Orman İşletme Müdürü Halil Özdemir, Acıpayam Mal Müdürü Gökhan Eminoğlu, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü  Hüseyin Orakoğlu, şehit aileleri ve gaziler ile aileleri katıldı.

İftardan önce tüm şehitlerin ruhları için Kur'an-ı Kerim okundu. 

Şehitlerin emaneti olan aileleri ve yakınlarına sahip çıkmanın en önemli görevleri olduğunu ifade eden Kaymakam Ali Şanlıer, "Bu iftar programında sizlerle bir araya gelerek Ramazanın bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vatana şehit ve gaziler yetiştirecek erdem ve imana sahip olduğunuz için size ve bütün şehit ve gazi yakınlarına hürmetlerimi sunuyorum. Bu vatan için canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle, şükranla ve minnetle anıyorum. Dostlukların sevgi ile beslendiği bu mübarek ayın, tüm İslam alemine barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum. Programa katılarak bizleri onurlandırdığınız için hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum" dedi.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat