Apple TV Geleceğe Işık Tutuyor!

Okunma: 579
Teknoloji 17 Eylül 2016 18:05
Videoyu Aç Apple TV Geleceğe Işık Tutuyor!
A
a

Apple tarafından üretilen ve ardından kullanıma sunulan Apple TV, gelişmiş özellikleri ile geleceğin televizyonları hakkında ipuçları sunuyor.

http://www.denizli.bel.tr/
Apple, geleceğe dönük olarak geliştirdiği projeleri ile birlikte şimdiden popüler durumda. Bu konuda en iyi örneklerden birisi ise Apple TV. Özelikle yapılan son düzenlemeler ile birlikte çok daha etkin bir hale gelen Apple TV, kullanıcılara artık çok daha gelişmiş özelliklere sahip. İnternet üzerinden yayın yapan pek çok yeni platform, pratik bir kullanıma sahip olmazken, sunulan tüm avantajlar kullanımdaki zorluklar nedeniyle kişiler tarafından tercih edilmiyor. Fakat Apple TV bu konuda çok daha cazip durumda. Öyle ki Apple TV üzerinden kişiler istediğini kolay bir şekilde bulabiliyor ve Apple TV kontrolünü sağlayabiliyor. Karışık kumandalar ya da kullanım ayarları yerine Apple TV ile birlikte tüm istediklerinizi saniyeler içerisinde yapabilirsiniz.  

Arayüz Yenilendi
Apple TV için yapılan en önemli değişikliklerden birisi ara yüz. Arayüzün değiştirilmesi ile birlikte Apple TV’nin daha kolay bir şekilde kullanılması da mümkün duruma gelmiş. Üstelik Touch Surface adı verilen özellikler ile birlikte kontrol, tamamen kişilerin elinde. Parmak ile yapılan hareketlerin cihaz tarafından algılanması ile birlikte kişiler kolayca ekranı yönlendirebiliyor.  Üstelik ana ekrandan uygulama ekranlarına kadar her sayfanın düzenlenebilir olması da pratik kullanımda önemli bir avantaj sağlıyor. Apple TV için iPhone uyumluluğu da getirilirken, cihazda yeni uygulamalar dahi hemen Apple TV’ye aktarılabiliyor. Bu bakımdan Apple şimdinde geleceğin TV’lerinde nelerin olabileceğini bizlere gösteriyor. 
 
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat