Arslan Gece Gündüz Çalışıyor

Arslan Gece Gündüz Çalışıyor

CHP Denizli Milletvekili adayı Kazım Arslan seçim çalışmalarını CHP Denizli Milletvekili 3.sıra adayı Gülizar Biçer Karaca ile sabah 07:30 da Adliye önünde meslektaşlarına günaydın diyerek iyi mesailer diledi sorunlarını dinledi

A+A-

CHP Denizli Milletvekili adayı Kazım Arslan seçim çalışmalarını CHP Denizli Milletvekili 3.sıra adayı Gülizar Biçer Karaca ile sabah 07:30 da Adliye önünde meslektaşlarına günaydın diyerek iyi mesailer diledi sorunlarını dinledi. Arslan, daha sonra çamlıktan başlayarak Lise caddesine ve çınardan Atatürk caddesinden çınara kadar Esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet eden Arslan İstanbul Çağlayan adliyesinde yaşanan saldırı sonucunda alınan önlemler vatandaşımızı adliye önünde uzun kuyruklar oluşturmasına neden olmuştur.Güvenlik önemli,ancak vatandaşların kuyruk oluşturmasına neden olan bu durumun düzeltilmesi için,ilave bir kapı yapılmasına ihtiyaç vardır,bu da hemen yapılmalıdır dedi.

Arslan, 13 yıllık iktidar partisi ülkemizde güvenlik anlamında yetersiz kaldığı için İstanbul Çağlayan adliyesine saldırı meydana gelmiş, Faturası avukatlarımıza ve adliyeye gelen vatandaşlarımıza kesilmiştir.Asıl işi vatandaşın güvenliği olan iç işleri bakanlığı adliye girişlerinde , avukatlarımızın ve vatandaşın Canını bezdirmiştir.Bunun bir an önce giderilmesi gerekir dedi.                                 

  Kazım Arslan arkadaşları ile birlikte,Çamlık’dan başlamak üzere Lise caddesindeki Esnafları ziyaret etmiş,sorunlarını dinlemiş,yaşadıkları sıkıntıları öğrenmiş,çözümünün CHP İktidarında olduğunu söylemiştir.Bu konuda CHP iktidarında esnafımıza ödediği yıllık vergi ve prim miktarı kadar Sıfır faizli kredi kullandıracağız.Esnafın sırtındaki vergi yüklerini hafifleteceğiz. KOSGEB’in proje özelindeki desteklerini arttıracak, işyerine özel uygulamaların önünü açacağız. Esnafında şirketler gibi kira araç gideri vb işyeri masraflarının vergiden düşebilmesini sağlayacağız. Kredi kefalet kooperatiflerini güçlendirecek kredi miktarlarını arttıracağız. Esnafın düşük faizli ve uzun vadeli kredilerle kredi öder gibi kendi Dükkanı'nın sahibi olmasını sağlayacağız dedi.Önümüzdeki Günler'de Resmi Daire ziyaretleri devam edecek ve Esnaflarımızda gezilecek,sorunlarının tespitine devam edilecektir dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.