Başkan Gürlesin İnceleme Yaptı

Okunma: 35714
İlçe Haberleri 11 Haziran 2018 14:52
Videoyu Aç Başkan Gürlesin İnceleme Yaptı
A
a

Pamukkale Belediyesi’nin mühim  projelerinden bir tanesi  olan Aktepe Kültür Merkezi’nde çalışmalar hızla sürüyor.

http://www.denizli.bel.tr/
Kuruluşundan bu yana henüz  4 sene geçmiş olmasına rağmen ilçenin geleceğine ışık tutacak pek çok mühim projeyi gerçekleştiren Pamukkale Belediyesi’nin Aktepe mahallesi’nin çehresini değiştirebilecek Aktepe Kültür Merkezi’nde çalışmalar durmadan sürüyor. Ortalama 17 milyon TL’ye mal olması beklenen Aktepe Kültür Merkezi’nin temeldeki çalışmalar tamamlandı ve zemin kata kadar ulaşıldı.

 

ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ SÜRÜYOR

 
Pamukkale Belediyesi’nce bölgenin ihtiyaçları da göz önüne alınıp projelendirilen Aktepe Kültür Merkezi’nde pek çok kısım bulunmakta. Taziye evinin de olacağı Aktepe Kültür Merkezi’nde nikah ve düğün salonu, toplantı salonları, iş yerleri, spor salonu, Pamukkale Belediyesi ödeme noktası, çok amaçlı salon ve arşiv gibi kısımlar var. Bunun yanında Pamukkale Belediyesi’nin önemli projeleri arasında olan ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet eden Sosyal Market’in merkezi de Aktepe Kültür Merkezi’nde olacak. Bununla beraber projeye bağlı olarak pazaryeriyle kapalı otopark da yapılacak. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, inşaat alanına gidip incelemeler yaptı.
 

“BÖLGENİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK”

 
Başkan Hüseyin Gürlesin, mahallelerin gereksinimlerine yönelik projeler yaptıklarını kendilerini vizyon projelerini hayata geçirmeye devam ettiklerini, bu bölgeye Dokuzkavaklar Sağlık Merkezini yaptıklarını, o projeyi  de 11 Haziran’da hizmete sunacaklarını, Aktepe Kültür Merkezi de bölge için önemli olduğunu, içinde burada ihtiyaç olan pek çok bölüm olduğunu, maliyetinin ortalama 17 milyon TL olan bu projenin gittikçe yükselmeyi sürdürdüğünü, Pamukkale Sosyal Market’in merkezi bu projemizin içinde olacağını, buradaki çalışmaların 2019 senesinin başında tamamlanmasını planladıklarını sözlerine ekledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat