Başlama Vuruşunu Başkan Gülsever Yaptı

İlçe Haberleri 5 Kasım 2018 17:39
Videoyu Aç Başlama Vuruşunu Başkan Gülsever Yaptı
A
a

Baklan’da Mahalleler Arası Futbol turnuvası Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever’in santra vuruşu ile başladı.

http://www.denizli.bel.tr/
Baklan Belediyesince organize edilen Mahaller Arası Futbol Turnuvası’nda ilçedeki mahalle takımlarının yanında ilçedeki kurumlarla Çivril’den Özdermirci ve Çal’dan Denizler mahallerinin takımları da karşılaşacak. Turnuvada Belediyespor, Genç Dedeköy, Alpspor, Çataloba, Dağal, Beyelli, Kavaklar, Hadim, Jandarma, Emniyet, Özdemirci ve Denizler takımları 1.lik için mücadele edecek.

Baklan Belediyesi Halı Sahası’nda yapılacak olan turnuvada açılış maçı Genç Dedeköy’le Emniyet takımları arasında yapıldı ve maçı Genç Dedeköy 8-1’lik skor ile kazandı. Açılış maçından sonra santrayı Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever yaptı.

Bu Tesislerde Geleceğin Sporcuları Yetişecek

Turnuvanın amaçları arasında mahalle kültürünü yaşatmak ve mahalleler arası kardeşlik bağlarını kuvvetlendirmek olduğunu ifade eden Baklan Belediye Başkanı Yusuf Gülsever, turnuvaya katılmış olan tüm takımlara başarılar dileklerini iletti. Başkan Gülsever, sporun dostluk ve kardeşliğin bir simgesi olduğunu ve insanları bir araya getiren önemli bir olay olduğunu, bu tür güzel spor faaliyetlerinin de kendilerini mutlu ettiğin, centilmence ve spora yakışır karşılaşmaların olmasını, kendilerinin de fırsat buldukları zamanlarda gelip maçları takip edeceklerini, merkezi hükümetin, Gençlik ve Spor Bakanlığının, Büyükşehir Belediyesinin ve İlçe Belediyesinin iş birliğinde ilçe ve mahallelerde gençler için önemli spor tesislerinin kazandırıldığını, bu tesisler ile mühim sporcular yetişeceğine inandıklarını, bu turnuvanın da gençler arasında dostluklara vesile olmasını dilediğini ifade etti.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat