Çocuğunuzu Kesinlikle Götürün

İlçe Haberleri 27 Eylül 2018 15:27
Videoyu Aç Çocuğunuzu Kesinlikle Götürün
A
a

Matematiğin sevilmesi ve uygulanması noktasında önemli olan Tales matematik müzesi Merkezefendi’de çocuklar ile buluştu.

http://www.denizli.bel.tr/
Çocukların matematik sevgilerini arttırmayı amaçlayan ve çocuklara matematikte öğrendiklerini uygulama ve deneme olanağı sunan Tales Matematik Müzesi Gezici Tır’ı Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nda çocuklar ile bir araya geldi.

Tales Matematik Müzesi Gezici Tır’ını ziyaret edenler arasında Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu da vardı.

Başkan Subaşıoğlu Da Gezdi

Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı değişik etkinliklere ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. Bu çerçevede Tales Matematik Müzesi’nin çocukların matematik sevgisini yükseltmek ve onların matematiği uygulamalı olarak öğrenmesini sağlamak amacı ile özel olarak hazırlamış olduğu tır, Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nda kuruldu. Türkiye turuna Denizli ilinden başlamış olan  34 adet modül ve 5 farklı atölye ile Denizlili çocuklarla buluşmuş olan Tales Matematik Müzesi Gezici Tırı’nı Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu da ziyarette bulundu. Başkan Subaşıoğlu, modülleri ve atölyeleri uzman matematik eğitmenleriyle ve çocukların eşliğinde gezdi.

Tales Matematik Müzesi gezici tırı 24 - 28 Eylül tarihleri arasında Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nda Merkezefendi ve Denizlili çocuklar ile bir araya gelmeyi sürdürecek.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat