Emre Çaputçu'yu Kaybettik

Emre Çaputçu'yu Kaybettik

DEGİAD Eski Başkanı Sadık Emre Çaputçu 36 yaşında hayatını kaybetti.

A+A-

Sadık Emre Çaputçu bir süredir yakalandığı amansız hastalık nedeniyle Florence Nightingale hastanesinde tedavi görüyordu.

Denizli Genç İşadamları Derneği (DEGİAD) eski başkanı Sadık Emre Çaputçu’dan acı haber geldi. Bir süredir Florence Nightingale hastanesinde tedavi gören Çaputçu, yaşam savaşını kaybetti. Bugün sabaha karşı saat 03:00 sıralarında hayatını kaybeden Çaputçu sevenlerini yasa boğdu.

Sadık Emre ÇAPUTÇU 24 Eylül 1979’da Denizli’de doğdu. İlkokulu Denizli Gazi İlkokulu ve Hürriyet İlkokulu’nda okudu. Orta ve Lise öğrenimini İzmir Amerikan Lisesi’nde tamamladı. Yüksek öğrenimimi Yeditepe Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde gerçekleştirdi. 2003 yılından bu yana aile şirketi olan Seyran Gıda San. Tic. A.Ş.’de çalışıyor. Firmanın yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda iç pazar koordinatörlüğünü yapıyor. Sivil toplum hareketleri içinde olmaya önem veren Çaputçu, 2007 yılında DEGİAD’a üye oldu. 2009’da DEGİAD yönetim kurulunda görev aldı. Çaputçu ayrıca Toplumsal Eğitim ve Gelişim Derneği’nin Denizli Sevindik biriminin kurucularından. Dernek, vatandaşlara herhangi bir ayrım gözetmeksizin sosyal hizmetler sunmaya çalışıyor. Toplumsal konular, tarih ve sosyal bilimler üzerine kitaplar okumayı seven Çaputçu, çağdaş toplumsal bilincin yayılması hususunda yapılan sivil toplum hareketlerine her zaman destek vermeye gayret gösteriyor. Evli ve bir kız evladı babası Çaputçu, iyi derecede İngilizce biliyor. Sadık Emre ÇAPUTÇU 24 Eylül 1979’da Denizli’de doğdu. İlkokulu Denizli Gazi İlkokulu ve Hürriyet İlkokulu’nda okudu. Orta ve Lise öğrenimini İzmir Amerikan Lisesi’nde tamamladı. Yüksek öğrenimimi Yeditepe Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde gerçekleştirdi. 2003 yılından bu yana aile şirketi olan Seyran Gıda San. Tic. A.Ş.’de çalışıyor. Firmanın yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda iç pazar koordinatörlüğünü yapıyor. Sivil toplum hareketleri içinde olmaya önem veren Çaputçu, 2007 yılında DEGİAD’a üye oldu. 2009’da DEGİAD yönetim kurulunda görev aldı. Çaputçu ayrıca Toplumsal Eğitim ve Gelişim Derneği’nin Denizli Sevindik biriminin kurucularından. Dernek, vatandaşlara herhangi bir ayrım gözetmeksizin sosyal hizmetler sunmaya çalışıyor. Toplumsal konular, tarih ve sosyal bilimler üzerine kitaplar okumayı seven Çaputçu, çağdaş toplumsal bilincin yayılması hususunda yapılan sivil toplum hareketlerine her zaman destek vermeye gayret gösteriyor. Evli ve bir kız evladı babası Çaputçu, iyi derecede İngilizce biliyordu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.