Gürlesin; ''Basın Çok Önemli''

Ege - Denizli 22 Temmuz 2017 16:57
Videoyu Aç Gürlesin; ''Basın Çok Önemli''
A
a

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 24 Temmuz Basın Bayramı ile ilgili olarak mesaj yayımladı.

http://www.denizli.bel.tr/
 “Basın demokrasinin önemli unsurlarından biridir” diyen Başkan Gürlesin, “Bu önemli görevi yerine getiren basının her zaman yayında olmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Türk basınında sansürün kaldırılışının yıldönümü olarak kutlanan 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, sorumlu bir yayıncılık anlayışı üstlenmelerinin önemli olduğunu belirtti. “24 Temmuz Basın Bayramı dediğimiz bugün, ülkemizde basın mensuplarının ne gibi zorluklarla haber yaptıklarını anlamamız açısından önemlidir” diyen Başkan Gürlesin, “Demokrasimizin önemli unsurlarından olan basın, halkın haber alma ihtiyacını karşılaması açısından önemlidir.

Halkın doğru haber alma noktasında, basın kuruluşlarımızın özgür, tarafsız ve objektif olarak görevlerini yerine getirmesinin, bir ülkenin demokratik gelişmelerine olanak sağlamaktadır. Pamukkale Belediyesi olarak, bizlerin hizmetlerini halka aktarmada köprü görevi gören, basın mensuplarımızın her zaman yanındayız, yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Gürlesin, ayrıca 24 Temmuz Pazartesi günü saat 09.30’da Pamukkale Belediyesi’nin sosyal tesis anlamında hayata geçirdiği yepyeni mekânlardan biri olan Pamuk Kafe Üniversite’de, Denizli’de ki basın mensuplarıyla bir araya geleceğini belirterek, “Ülkemizde ve şehrimizde her türlü zorluklara karşı göğüs gererek, büyük bir özveriyle görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışan, halkı doğru bilgilendiren ve bu uğurda hizmet veren tüm basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat