İYİ Parti'de Kadınlar günü Paneli

Ege - Denizli 10 Mart 2018 17:20
Videoyu Aç İYİ Parti'de Kadınlar günü Paneli
A
a

İYİ Parti'de Kadınlar günü Paneli

http://www.denizli.bel.tr/
İyi Parti Denizli Kadınlar Günü kapsamında panel düzenledi.

İYİ Parti İl Yönetimi, İYİ Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı, İYİ Parti Merkezefendi'nin ortak katkılarıyla Kadınlar Günü etkinliği kapsamında panel düzenledi. Tüm hafta boyunca  bir çok etkinliğe imza atan İYİ Parti Denizli, hafta bitiminide ''Kadına Şiddet'' konulu panelle yaptı. En son olarkta 16 Mart'ta 2017'de şiddet nedeniyle canından olan 409 kadın anısına ağaç dikimi ile Kadınlar Günü finali yapacak.

09 Mart Cuma akşamı yapılan Kadına Şiddet Panelinde konuşmacı olarak İYİ Parti Pamukkale İlçe Başkanı Av. Adem Süpçin, Doç.Dr.Ayten Can Tunalı ve İYİ Parti Pamukkale İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Av.Zehra Demirci katıldı. Konuşmacılar panele katılanların kadınlar gününü kutlayarak, günümüzde kadın,Türk kadınının tarihteki yeri ve kadına şiddet konuları ile ilgili bilgi verdiler.

Bilgilendirme konularının arkasından,Doç.Dr.Ayten Can Tunalı ve İYİ Parti Pamukkale İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Av.Zehra Demirci panele katılanların sorularını cevaplayarak bilgi almak isteyenlere yardımcı oldular.

Panelin son bölümünde ise panele katılan konuşmacılara, Kadınlar Günü etkinliğinde ve panelin gerçekleşmesinde emeği gecen İYİ Parti İl ve İlçe Yönetim Üyelerine plaket ve teşekkür belgeleri verilerek emekleri için teşekkür edildi.

 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat