Kılavuz Kurs Denizli'ye Yeni Bir Soluk Getirecek

Kılavuz Kurs Denizli'ye Yeni Bir Soluk Getirecek

Kılavuz Kurs, Çamlık’ta eğitim öğretim hayatına başladı. Kılavuz Kurs Kurucusu Alptekin Özdemir sektör hakkında değerlendirmeler yaptı.

A+A-

“İçinde bulunduğumuz pandemi süreci birçok sektörü olumsuz etkilemiştir. Olumsuz yönde en çok etkilenen kurumlardan biri de özel öğretim kurumlarıdır. Salgının başından bu yana yüzlerce kolej ve kurs kapısına kilit vurmuş yüzlercesi de can çekişmektedir. Binlerce çalışan işsiz kalmış ve bir o kadarı da işsiz kalmak üzeredir. İşin ekonomik boyutu bir yana yüz yüze eğitim alamayan, neredeyse bir yıldır okula, kursa gidemeyen öğrencilerimiz var. Biz eğitim yatırımcıları olarak gücümüz ölçüsünde öğrencilerimize ulaşıyoruz. Uzaktan eğitim döneminde de öğrencilerimizin en verimli şekilde eğitim almaları için uğraşıyoruz. Hızla akan zamanın içinde çocuklarımızın kaybolmaması için çabalıyoruz. Onun için de bu kriz döneminde bile yatırım yapmaya devam ediyoruz.

9e1fc643-88cc-443a-9ca2-de31349d038b.jpg

Özel Pusulam Kişisel Gelişim Kursunu devralarak Denizli’deki ilk şubemizi Çamlık’ta açtık. 23 yıllık tecrübemizle öğrencilerimize hizmet vereceğiz.”

Kurum Müdürü Arzu Taş, “Öğrencilerin yüz yüze eğitimden uzak kalmalarının akademik başarı üzerindeki olumsuzluklarının yanında fiziksel ve psikolojik olarak da olumsuzlukları var. Bu süreçte özel öğretim kurumları öğretmenleri olarak akademik desteğin yanında öğrencilerimize psikolojik destek de veriyoruz. Tecrübeli kadromuzla, yetkin rehber öğretmenlerimizle Denizli’ye yeni bir soluk getiriyoruz. Tabi ki bu zor dönemde velilerimize de her zamankinden fazla iş düşüyor. Bizler onlara da destek olarak, etkin bir iletişim kurarak bu süreci kolaylaştırmaya çalışıyoruz.” dedi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.