Merkezefendi Basket Takımı; Yola Devam...

İlçe Haberleri 2 Ekim 2018 15:29
Videoyu Aç Merkezefendi Basket Takımı; Yola Devam...
A
a

Geçen hafta İzmir ilinde yapılan Cumhuriyet Turnuvası’na katılıp 2. olan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Takımı, çalışmalarına aralıksız sürdürüyor.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli ilinin Türkiye Basketbol 2. Ligi’ndeki temsilcisi Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Takımı dün akşam yapmış olduğu antrenman ile yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Geçen hafta Bornova Belediyesince organize edilen Cumhuriyet Turnuvası’na katılıp 2. olan Denizli Basket, Denizli’ye gelir gelmez antrenmanlarına başladı.

Verimli Geçti

Cumhuriyet Turnuvası ile alakalı değerlendirme yapan Baş Antrenör Şahin Ateşdağlı, kendileri için çok verimli geçen bir turnuvanın olduğunu, maçlarda tüm eksikleri gördüklerini, çok sert ve kaliteli maçların olduğunu, bu maçlar sırasında gördükleri eksikleri de şimdi gelip burada tamamladıklarını, bir sonraki turnuva olan bu hafta sonu oynayacakları Kepez Turnuvası’na bu artılar ile gitmek istediklerini, burada önemli olanın lige kadar hazır olmak olduğunu belirtti.

Ateşdağlı,  şu anda kendisinin açıkçası takımın gösterdiği performanstan çok memnun olduğunu, ama eksiklerin de olduğunu, o eksiklerin de zaman içinde tamamlanacağını, fakat takımın gösterdiği gayret, mücadelenin çok önemli olduğunu, bunu da gayet verimli şekilde sahada gördüklerini, onun dışında bireysel olarak baktıklarında birkaç oyuncunun ufak sakatlıklar yaşadığını, bunun da çok normal olduğunu, sezon öncesi yaşanabilecek sakatlıklar olduğunu, zaten yoğun bir antrenman programı içerisinde olduklarını,  şuan da hazırlık temposu içerisinde olduklarını ve bunun içerisinde olacak bu tip sakatlıkların da zaten zaman içerisinde eriyeceğini sözlerine ekledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat