Merkezefendi'nin Miniklerinden Büyük Başarı

İlçe Haberleri 11 Eylül 2018 16:26
Videoyu Aç Merkezefendi'nin Miniklerinden Büyük Başarı
A
a

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından yapılmış olan turnuvada Merkezefendi’ye 2 altın madalya geldi.

http://www.denizli.bel.tr/
Merkezefendi Belediyesi tarafından  ilçeye kazandırılmış olan Selçukbey Spor Eğitim Merkezi’nde, ücretsiz tenis dersleri almış olan Türkiye Tenis Federasyonu’nca Muğla ilinde yapılan 8-9-10 yaş bölge turnuvasına katılımda bulunan Yusuf Cevdet Küçüktaşçı ve Balkan Yaman Turan, altın madalya ile eve döndüler ve Merkezefendi’nin gururu oldular.

Spor ve sporcunun dostu olan Merkezefendi Belediyesi, spora vermiş olduğu desteklerin meyvelerini de almaya başlıyor. Bu kapsamda Selçukbey Spor Eğitim Merkezi’nde her yaştan yüzlerce Merkezefendili’nin, ücretsiz bir biçimde  yapılan sportif faaliyetlere ve kurslara katılıyorlar. Merkezde verilmiş olan tenis kurslarına katılıp iyi birer tenisçi olmak için başarıya imza atma hedefine yönelmiş olan Yusuf Cevdet Küçüktaşçı ve Balkan Yaman Turan, Merkezefendi’nin gururu olmayı başardılar. Sporcular, 6-7 Eylül’de Muğla Tenis Kulübü’nde düzenlenmiş olan ve 42 sporcunun katıldığı turnuvada, 8 yaş kategorisinde 6’da 6 yaptılar ve turnuvayı şampiyon olarak tamamlayarak altın madalyanın sahibi oldular.

“SPORCULARIMIZLA GURUR DUYUYORUZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, sporcular ile gurur duyduğunu ve spora ve sporcuya önem verdiklerini her daim dile getirdiklerini, bunun için de yatırımlar yaptıklarını, Spora yaptıkları yatırımların meyvesini almaya başladıklarını, Selçukbey Spor Eğitim Merkezinde yetişmiş olan Yusuf Cevdet Küçüktaşçı ve Balkan Yaman Turan, Muğla ilinde yapılan turnuvada şampiyon olduklarını, her ikisi ile de gurur duyduklarını, bu merkezin daha nice şampiyonlar yetiştireceğini, buna inandıklarını, tekrardan şampiyon sporcular tebrik ettiğini sözlerine ekledi.
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat