PAÜ’de Açık Hava Sineması Keyfi

İlçe Haberleri 9 Ağustos 2018 16:31
Videoyu Aç PAÜ’de Açık Hava Sineması Keyfi
A
a

Pamukkale Üniversitesi açık hava sineması etkinlikleri öğrencilerden büyük bir ilgi gördü.

http://www.denizli.bel.tr/
Pamukkale Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı tarafından yaz okulu öğrencileri için organize edilen açık hava film gösterimi etkinlikleri öğrenciler tarafından üç hafta süresince büyür bir ilgi gördü.

Pamukkale Üniversitesi 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Meydanı Açık Hava Amfisi’nde 3 hafta süresince Çarşamba günleri organize edilmiş olan etkinliğin son filmi, Yeşilçam sinemasının en sevilen filmlerinden bir tanesi olan ‘Gülen Gözler’ idi.

Klasik Filmler Yayınlandı

Etkinlik süresince izlenen yerli ve yabancı filmler arasında;  Stephen King’in aynı isimli romanından uyarlanmış olan 1999’da vizyona giren ve o günden beri hala beğenilen, rekorlar kıran, izleyenleri kendinden geçiren ödüllü film ‘Yeşil Yol’ ve Yeşilçam filmlerinden ‘Neşeli Günler’ de sırası ile etkinlik kapsamında öğrenciler ile buluşturuldu.

Bir Nebze Olsun Rahatlattı

Açık Hava Sinemasına gelen yaz okulu öğrencileri etkinliğin çok güzel olduğunu, özellikle açık havada film izlemenin bambaşka bir zevk olduğunu, yayınlanan filmlerin zaten klasik olup herkese hitap ettiğini, yaz okulu süresince hafta ortasında yapılan bu etkinlikle bir nebze olsun rahatladıklarını ve bu etkinliği düşünen ve emeği geçen herkese çok teşekkür ettiklerini ifade ettiler.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/