PAÜ Heyeti Sarayköy'de...

Okunma: 1690
Ege - Denizli 26 Eylül 2016 18:06
Videoyu Aç PAÜ Heyeti Sarayköy'de...
A
a

Pamukkale Üniversitesi’nin geleneksel hale getirdiği Daire Başkanları Toplantısı bu hafta Sarayköy’de yapıldı.

http://www.denizli.bel.tr/

Sarayköy Belediyesi’nde düzenlenen toplantıya Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Rektör Yardımcıları, PAÜ Genel Sekreteri ve Genel Sekreter Yardımcıları ile Daire Başkanları katıldı.

Ziyaret havasında başlayan toplantıda Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Pamukkale Üniversitesi’ni Sarayköy’de ağırlamış olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Sarayköy’ün yer altı ve yer üstü zenginlikleri olan bir ilçe olduğunu ve eksik yönlerin tamamlanması için üniversite üst yönetimini Sarayköy’de ağırlamanın kendileri için bir milat olduğunu söyledi. Üniversite yönetimi olarak yüksekokul adına yapılan çalışmaları yerinde gözlemlemek ve bilgi almak için Sarayköy’de olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, yüksekokul yerleşkesinin tamamlanmasıyla yapılacak akademik çalışmaların, Sarayköy ve çevresine katma değer sağlayacağını belirtti.

Toplantının sonunda Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ ve Pamukkale Üniversitesi üst yönetimi Sarayköy Kaymakamı Fatih Akkaya ve Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ile birlikte Pamukkale Üniversitesi Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nun inşa edileceği araziyi gezerek, görevlilerden bilgi aldılar.

http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat