Sektörün Tüm Üyeleri Buluştu

Ege - Denizli 8 Aralık 2018 20:36
Videoyu Aç Sektörün Tüm Üyeleri Buluştu
A
a

Denizli'de gerçekleştirilen MAKSİAD toplantısında ihracat ile alakalı önemli açıklamalar yapıldı.

http://www.denizli.bel.tr/
Denizli'de bir otelde Makina Sanayici İşadamları Derneği ve sektördeki tüm üyelerle bir araya gelip toplantı yapıldı. Toplantının asıl amacının yurt dışındaki alıcı Pazar ile direk iletişime geçmek ve ihracatları gerçekleştirmek olduğu dile getirildi.

Makina Sanayici İşadamları Derneği Başkanı Mehmet Sarı, burada yaptığı konuşmasında toplantıyı üyelere ve MAKSİAD'a faydalı olabilmek için yaptıklarını, bugünkü toplantının asıl amacının sektördeki tüm üyelerle buluşup, kaynaşmayı sağlamak ve fikir birliği yapmak  olduğunu, ülkedeki yüksek teknolojik ürünlerin içinde aynı zamanda malların da yurt dışına ihracat yapılmasının gerekli olduğunu, MAKSİAD olarak DENİB'le beraber bir çalışma gerçekleştirdiklerini ve yurt dışından ülkeye ve Denizli'ye alım heyetleri getirmek açısından bu toplantıyı yaptıklarını ifade etti.

Denizli AK Parti Milletvekili Şahin Tin, ise son dönemde MAKSİAD ışık hızı ile yol aldığını, kendilerine bu gayretlerinden ve çalışmalarından ötürü teşekkür ettiğini, beraber araştıracaklarını, beraber üreteceklerini, beraber satacaklarını bu konuda her zaman ticari olarak her zaman kapılarının açık olduğunu söylediğini belirtti.

Toplantıda, Denizli AK Parti Milletvekili Şahin Tin, MAKSİAD Başkanı Mehmet Sarı, Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci, Denizli KOSGEB Müdürü Aziz Acar, DENİB Yönetim Kurulu Üyeleri ve MAKSİAD Üyeleri yer aldı. Daha sonra MAKSİAD üyesi 18 kişiye belgeler verildikten ve fotoğraflar çekildikten sonra toplantı sona erdi.
 
 
Kaynak : Haber Merkezi (EDİTÖR - Mehmet GÖRGÜNOĞLU)
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat
https://akishaber.com.tr/