Vatandaşlarımızı Kongremize Davet Ediyorum

Vatandaşlarımızı Kongremize Davet Ediyorum

Deva Partisi Pamukkale İlçe Başkanı Fatma Hanım Subaşı, kongre daveti için basın toplantısı düzenledi.

A+A-

 Deva Partisi Pamukkale İlçe Başkanı Fatma Hanım Subaşı, Pamukkale 1. Olağan ilçe kongresine davet etmek için düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi..

Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan'ın öncülüğünde Deva Partisine gönül vermiş kişilerden seçilen ve milletimize hizmet etme yolunda başarılar sergileyecek olan arkadaşlarımla, partimizin kurulduğu günden itibaren belirli aralıklarla bir araya gelerek, ülke gündemini ve yerel sorunlarını etraflıca değerlendirme imkânı bulmaktayız.

Bunlardan bazıları özgür, adaletli, güvenli, ekonomik ve sosyal refah düzeyi gelişmiş bir Pamukkale ilçesi için alanlarında uzman üyelerimizle nasıl yollar izleyeceğimizdir.

Ben Fatma Hanım Subaşı ve yönetim kurulu üyelerimizle geçmişten günümüze eğitim ve tecrübemiz ile Pamukkale ilçemiz için, yapacaklarımız ve yapılması gerekenler konusunda siz değerli basın mensuplarına, belirli aralıklarla bilgi vererek değerli halkımıza hizmet etmeyi amaç edindik.

Kongreye Davet Ediyorum

27.11.2020 Cuma günü saat 14:00 de yapılması planlanan Pamukkale ilçe kongremizde vatandaşlarımızın hayal ettiği yolda ilerlemek için siz basın mensuplarımızı ve vatandaşlarımızı Pamukkale 1. Olağan ilçe kongremize davet ediyoruz.

Ayrıca bugün saat 15:00 te yapılacak olan Merkezefendi 1. Olağan ilçe kongresinde de sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Kadınların yaşam hakkının sona erme korkusu olmadan özgürce yaşadığı bir Türkiye için mücadelemiz sürecek.Hükümet kadına yönelik şiddete dur demeli.

    Partimizde yüzde 35 kadın olma zorunluluğu vardır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.