Aydem: Temel Sorumluluklarımızın Farkındayız

Aydem: Temel Sorumluluklarımızın Farkındayız

Aydem Enerji Holding, 24 Temmuz Basın Bayramı münasebeti ile Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde, saat 09.30’da basın emekçilerine kahvaltı verdi.

A+A-

Kahvaltıya Aydem Enerji Holding Medya İletişim Grup Müdürü Ömer Yurtseven, ADM ve GDZ Dağıtım AŞ Kurumsal İletişim Müdürü Fatma İyilikçi, Aydem ve Gediz Elektrik Perakende AŞ kurumsal İletişim Müdürü Gizem Dağ ve basın mensupları katıldı.

Burada Aydem Enerji Holding tarafından şu açıklama yapıldı:

Enerji üretimi, dağıtımı ve perakende alanlarında faaliyet gösteren Türkiye’nin öncü entegre grubu Aydem Holding, tüm şirketlerini Aydem Enerji çatısı altında topladı.

Aydem Enerji

• Enerji sektöründe 40 yıllık köklü geçmişinden aldığı güçle ülkemizin sürdürülebilir geleceğine katkı koymayı devam edecektir.

• Yeni kurumsal kimliği ve yönetim anlayışıyla ilkleri başarmaya ve öncü rolünü sürdürmeye kararlılıkla sürdürecektir.

• Yenilenebilir enerjiyi ve insanı odağına alarak, 12 bin çalışanıyla 5 milyon müşterisine kesintisiz hizmeti öncelikli görev saymaktadır.

• Yenilikçi fikirlerle çözüm odaklı hizmet anlayışını elektrik üretim, dağıtım ve perakende alanındaki faaliyetlerin tümünde yaygınlaştırarak, geleceğe değer katmayı amaçlamaktadır.

Aydem Holding; tek çatı altında topladığı Yenilenebilir Enerji, ADM ve GDZ Dağıtım, Aydem ve Gediz Perakende, Parla Solar Güneş Paneli ve Hücre Üretimi, Termik Santralleri, Elsan ve Tümaş şirketleriyle daha büyük sorumluluklar üstlenerek, ülkemizin mutluluğu ve halkımızın refahını artırmayı temel bir sorumluluk kabul etmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.