Bozdağ Restorant İlk Sınavını Geçti...

Okunma: 2540
Özel Haber 25 Kasım 2016 23:38
Videoyu Aç Bozdağ Restorant İlk Sınavını Geçti...
A
a

Tavas Zeybekler Anadolu Lisesi Öğretmenler Gününü Bozdağ Restorantta kutladı.

http://www.denizli.bel.tr/
24 Kasım Öğretmenler Gününü Tavas'ın yeni hizmete giren gözde restorantı Bozdağ Restorantta kutlayan Tavas Zeybekler Anadolu Lisesi öğretmeleri özel bir gün geçirdiler.Lise müdürü Yüksel Marım okulun öğretmenlerine tek tek hediyeler vererek öğretmenlerinin öğretmenler gününü kutladı.


Tavas Zeybekler Anadolu Lisesi öğretmenler gününe Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol'da katılarak öğretmenler gününü kutladı.
Tavas Zeybekler Anadolu Lisesi Müdürü Dr.Yüksel Marım; 24 Kasım Öğretmenler gününü bir günde de olsa özel kutlamak istedik.Onun için Tavasımızda yeni hizmete giren Bozdağ Restoranta kutladık.Restorantın hizmetinden ve özellikle damak tadına verdikleri önemden dolayı kendilerini kutluyorum.Biz öğretmenleri fazlasıyla memnun ettiler....
Bozdağ Restorant işletmecisi Aşkın Çelik ise;Öğretmenlerimizin bu önemli ve özel günlerinde kendilerinin memnun olduklarını belirtmeleri bizim sınavı geçtiğimizi gösteriyor ki,bu sevincimizi katladı.Öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım.Öğretmenlerimiz başımızın tacıdır,dedi.


 
http://www.dto.org.tr/
www.akishaber.com.tr
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat