Mahmut Oğuz’un Öğretmenler Günü Mesajı

Ege - Denizli 23 Kasım 2017 16:01
Videoyu Aç Mahmut Oğuz’un Öğretmenler Günü Mesajı
A
a

Mahmut Oğuz’un Öğretmenler Günü Mesajı

http://www.denizli.bel.tr/
Değerli Öğretmen Arkadaşlarım
 
Öğretmenlik mesleği, her şeyden önce bir ideal ve bir hizmet mesleğidir.  Fertler gibi, nesillerde onun eseridir.  
 
Hepimizin bildiği gibi, dünya bilginin en çok üretildiği teknolojinin en hızlı geliştiği ve gelişmelerin hızla insanlığın hizmetine sunulduğu önemli bir dönemi yaşıyoruz. İşte bu dönemde bu gelişmeleri yakalayan, bilim ve teknoloji kullanan, üreten ve kendisinden bir şeyler katan milletler, yarının güçlü ve mutlu toplumunu oluşturacaktır.
 
Değerli Meslektaşlarım
 
Sizler geleceği devralacak çocukları ve gençleri sevgiyle, fedakârlıkla, eğitimle, öğretimle besleyerek, anlamlı ve kutsal bir mesleği yerine getirmektesiniz. 
 
Bu sorumluluğun bilinci ile tertemiz ellerinize emanet ettiğimiz çocuklarımızı ve gençlerimizi, Atatürk ilke ve inkılâplarından ödün vermeksizin, eğitimimizin genel amaçları doğrultusunda, milli ve manevi değerlerimize bağlı aydın fikirli,   sorumluluk duygusu gelişmiş kişiler olarak yetiştirmek üzere, bu ülkeye en büyük hizmeti yapacağınıza içtenlikle inanıyoruz.
 
Ulu Önder Atatürk'ün, ''Fikri hür, vicdani hür, irfanı hür nesiller yetiştirin'' öğüdü doğrultusunda; Mesleğine gönül vermiş, henüz yeni göreve başlamış öğretmenlerimizin “Öğretmenler Günü” nü kutlar, emekli olmuş arkadaşlarımıza ömür boyu sağlık, mutluluk ve esenlik dolu nice yıllar dilerim. Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere görevi başında şehit olan, ebediyete intikal etmiş, bütün öğretmenlerimizi şükran ve rahmet anarken, teşkilatımız adına en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.
 
 
https://www.pamukkale.bel.tr/
http://www.dto.org.tr/
1000
icon
Musa 23 Kasım 2017 22:12

Öğretmen arkadaşların günü kutlu olsun. Şehit öğretmenlerin mekani cennet olsun.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

http://www.denizlieczaciodasi.org.tr/nobetci-eczaneler
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat