Tin: Biz Diğer İllerle Yarışıyoruz

Tin: Biz Diğer İllerle Yarışıyoruz

Adalet ve Kalkınma Partisi Denizli il teşkilatı, 50 bin kişinin katılımı ile yapılan mitingin yanı sıra Dokuzkavaklar, Sevindik, Fatih, Bağbaşı ve Göveçlik Mahalleleri’nde de miting gerçekleştirdi.

A+A-

AK Parti mitingleri devam ediyor

Tin: Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz

 

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Denizli il teşkilatı, mitinglerine devam ediyor. İlk olarak Dokuzkavaklar’da miting yapan AK Parti, son mitingini Bağbaşında binlerce vatandaşın katılımı ile gerçekleştirdi.

 

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde dört koldan sürdüren Adalet ve Kalkınma Partisi Denizli il teşkilatı, Ekonomi Bakanı Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci’nin de katılımıyla mahallelerde mitingler yapmaya devam ediyor. Dokuzkavaklar’da Hasan Güngör Spor Salonu önünde yapılan miting ile başlayan program bu hafta sonu Göveçlik ve Bağbaşı mitingleri ile devam etti. Binlerce vatandaşın katıldığı mitingler seçimler yaklaştıkça yükselen çoşkuyu yansıtıyor.

 

SÖZ VATANDAŞIN

 

Denizli için 2023 vizyon projelerin açıklandığı mitinglerin önümüzdeki süreçte de devam edeceğini anlatan AK Parti Denizli İl Başkanı Şahin, mitinglerin vatandaşlarla biraraya gelmeye bir vesile teşkil ettiğini, bu vesileyle de mahallelerde projeleri anlatma fırsatı bulduklarını ifade ediyor. Başkan Tin, “AK Parti hükümetlerinin 13 yıl boyunca yaptıkları, halen devam eden dev yatırımlar ve 2023 hedefi doğrultusunda ortaya konan projeler ortadadır. Takdir vatandaşlarımızındır. Onlar en güzel ve en doğruyu ortaya koyabilecek bir kararlılığa sahiptir” dedi.

 

BİZ BİR AİLEYİZ

 

Tin konuşmasına şöyle devam etti: “Biz esnafı, memuru, işçisi, emeklisi, genci yaşlısı ile bir aileyiz. Onların dertlerine beklentilerine, sorunlarına çözüm üretip ülkenin de refah seviyesinin yükseldiğini görmek hepimizi sevindiriyor. Ülkenin ve insanımızın itibarı yükseltince millet kendi içinden çıkan kadrolara sahip çıkıyor. Bu seçimde de inşallah aynısı olacaktır. Biz Bakanımız Nihat Zeybekci’nin de dediği gibi iller arası yarışta ön sıralarda yer almaya çalışıyoruz. Bunun için de bütün birimlerimizle, hepimiz çok çalışıyoruz.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.