Toptancı Esnafı Başkanla Hasret Giderdi

Toptancı Esnafı Başkanla Hasret Giderdi

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan, yanında bulunan heyet ile sebze ve meyve komisyoncularına ziyarette bulundu.

A+A-

Başkan Erdoğan, sabahın erken saatlerini,  güne en erken başlayan Denizli Toptancı Hali’ndeki üyeleri ile karşıladı. Tüm iş yerlerini dolaşarak, bir bir esnafı dinledi; istekleri ve önerileri not aldı.

Burada konuşan Başkan Erdoğan, “İş, üretim ve çalışanlar neredeyse, biz de her an oradayız. Onlarla hemhal olup, hayata ve ticarete yeniden bakıyor, varsa dertlerini dinleyip çözüme kavuşturuyoruz. Güne erken başlayan hal esnafımız, çalışkan Denizli’mizin başarı vitrinindeki en çok pay sahibi emekçilerindendir.” dedi.

İşyerlerini bir bir ziyarette bulunan Başkan Erdoğan, odalarındaki faaliyetleri ve projeleri ile 2020 Denizli Yılı çalışmaları ile alakalı bilgi vermekle kalmadı, istekleri, öneri ve varsa dertleri de dinledi. İşlerin durumunu öğrendi.  Daha sonra da, Denizli Meyve ve Sebze Komisyoncuları Derneği (DEMESKO) Başkanı Cemil Dinç ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti; Denizli Hali ile işlerinin durumunu istişare etti.

Esnaf, var güçleriyle daha fazlasını yapmak ve Denizlililer’in ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını dile getirdi.

BAŞKAN ERDOĞAN: “BU ZİYARETTE, ÜYELERİMİZDEN POZİTİF ENERJİ ALDIM”

DTO Başkanı Uğur Erdoğan, üyeleriyle sık sık bir araya gelip, beklenti ve sıkıntılarını görüştüklerini söyledi. Başkan Erdoğan, “Bugün, sebze ve meyve komisyoncularımızla bir araya geldik. Esnaf kardeşlerimizin çoğunluğunun gençlerden oluştuğunu gözlemledim ve mutlu oldum. Sohbetlerden pozitif bir enerji aldım. Güzel sözler duymak bizleri de sevindirdi. DTO yönetim kurulu, meclisi, komite üyeleri ve çalışanları olarak, Denizli’deki üyelerimizin her an hizmetindeyiz. Yeter ki, bizden talep edilsin; gücümüzün yettiği yere kadar gideriz. Denizli’miz için hizmet etmek için varız. Bizleri ağırlamaları dolayısıyla, çok teşekkür ediyor, bereketli ve hayırlı işler diliyorum.” dedi.

DEMESKO BAŞKANI DİNÇ, ZİYARETTEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ DİLE GETİRDİ

DEMESKO AŞ Başkanı Cemil Dinç ise, Başkan Erdoğan’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Başkanımız Uğur Erdoğan, Denizli’miz için çok güzel faaliyetler gerçekleştiriyor; bunları yakından takip ediyoruz. Biz de hal esnafı olarak, DTO üyesiyiz. Bugün henüz besmeleyle işe başlamışken, sizi de aramızda görmek, bizleri çok mutlu etti.” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.